732951-2025 - Wettbewerb
Polen – Chirurgische Suturen – Sukcesywne dostawy materiałów szewnych - LA.261.34.2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy materiałów szewnych - LA.261.34.2025
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów szewnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego wielkość, zakres i sposób realizacji zawarty został w specyfikacji warunków zamówienia i jej załącznikach
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy