2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy firewall dla Działu Infrastruktury Systemów Informatycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy urządzeń zapewniających realizację usługi centralnego firewalla wraz z trzyletnim wsparciem producenta dla Działu Infrastruktury Systemów Informatycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, mieszczącego się pod adresem: ul. Władysława Reymonta 4, 30-059 Kraków. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ze wskazaniem wymaganych, minimalnych parametrów technicznych, funkcjonalnych, użytkowych oraz ilościowych zawiera załącznik A do SWZ.
Interne Kennung: 80.272.321.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy urządzeń zapewniających realizację usługi centralnego firewalla wraz z trzyletnim wsparciem producenta dla Działu Infrastruktury Systemów Informatycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, mieszczącego się pod adresem: ul. Władysława Reymonta 4, 30-059 Kraków. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ze wskazaniem wymaganych, minimalnych parametrów technicznych, funkcjonalnych, użytkowych oraz ilościowych zawiera załącznik A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 48820000 Server