732971-2025 - Wettbewerb
Polen – Forschungslabordienste – Badanie próbek gazu skroplonego (LPG) w ramach systemu monitorowania i kontrolowania jakości paliw
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBadanie próbek gazu skroplonego (LPG) w ramach systemu monitorowania i kontrolowania jakości paliw
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług badania próbek gazu skroplonego (LPG) w ramach systemu monitorowania i kontrolowania jakości paliw realizowanego przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów za pomocą Inspekcji Handlowej na podstawie ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw (Dz. U. z 2024 r. poz. 1209, ze zm.). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) – „Opis przedmiotu zamówienia”, zwanym dalej „OPZ”. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: Część I – rejon północ, Część II – rejon południe, Część III – rejon centrum.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73111000 Forschungslabordienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelBadanie próbek gazu skroplonego (LPG) w ramach systemu monitorowania i kontrolowania jakości paliw - REJON PÓŁNOC
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług badania próbek gazu skroplonego (LPG) w ramach systemu monitorowania i kontrolowania jakości paliw realizowanego przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów za pomocą Inspekcji Handlowej na podstawie ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw (Dz. U. z 2024 r. poz. 1209, ze zm.). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) – „Opis przedmiotu zamówienia”, zwanym dalej „OPZ”.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień.
LosLOT-0002
TitelBadanie próbek gazu skroplonego (LPG) w ramach systemu monitorowania i kontrolowania jakości paliw - REJON POŁUDNIE
LosLOT-0003
TitelBadanie próbek gazu skroplonego (LPG) w ramach systemu monitorowania i kontrolowania jakości paliw - REJON CENTRUM