732998-2025 - Wettbewerb
Polen – Glatteisbeseitigung – Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Lesznowola w roku 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Lesznowola w roku 2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Lesznowola w roku 2026. Zakres zamówienia obejmuje m.in.: - likwidację śliskości, - płużenie, - odśnieżanie oraz likwidacja śliskości na chodnikach i ścieżkach pieszo-rowerowych, - odśnieżanie i likwidacja śliskości na przystankach.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Lesznowola w roku 2026. Zakres zamówienia obejmuje m.in.: - likwidację śliskości, - płużenie, - odśnieżanie oraz likwidacja śliskości na chodnikach i ścieżkach pieszo-rowerowych - odśnieżanie i likwidacja śliskości na przystankach