733047-2025 - Wettbewerb
Polen – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie miasta Gniezna lub w odległości nie większej niż 20km od granic administracyjnych Miasta Gniezna oraz przekazanie ich do zagospodarowania do Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Lulkowie. Przyjmowane do PSZOK odpady selektywnie zebrane odpady komunalne pochodzące z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie miasta Gniezna, na które zostały złożone deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
Interne KennungWGO.271.8.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
LosLOT-0001