2. Verfahren
Verfahren
Titel: SR.272.d.28.2025.MD Dostawa wyposażenia w ramach realizacji projektów: „Nowodworska Akademia Zawodowców – gotowi do pracy” oraz „Nowoczesna Szkoła – gwarantem sukcesu”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, pomocy dydaktycznych oraz skanera 3D krótkiego i średniego zasięgu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia udostępnionym w postępowaniu przez Zamawiającego – Specyfikacja techniczna, która stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 2. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na 2 części: Część I.: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz pomocy dydaktycznych Lp. Nazwa Ilość 1.1. Komputer wraz z wyposażeniem 62 szt. 1.2. Oprogramowanie do komputerów 62 szt. 1.3. Monitory 62 szt. 1.4. Tester kabli 1 szt. 1.5. Dyski sieciowe 4 szt. 1.6. Laptopy 20 szt. 1.7. Oprogramowanie do laptopów 20 szt. 1.8. Oprogramowanie zabezpieczające Licencja 1.9. Program magazynowy 20 szt. 1.10. Komputer wraz z wyposażeniem 1 szt. 1.11. Monitor 1 szt. 1.12. Urządzenie wielofunkcyjne 1 szt. 1.13. Bindownica 1 szt. 1.14. Laminarka 1 szt. 1.15. Gilotyna 1 szt. 1.16. Niszczarka 1 szt. 1.17. Słuchawki 1 szt. 1.18. Kamera 1 szt. 1.19. Aparat fotograficzny 1 szt. 1.20. Projektor 1 szt. 1.21. Tablica multimedialna 1 szt. 1.22. Zestaw specjalistycznych programów wspierających świadczenie usług indywidualnych niezbędnych do pracy dla konsultanta ds. doradztwa zawodowego 1 szt. 1.23. Zestaw specjalistycznych programów wspierających świadczenie usług grupowych niezbędnych do pracy dla konsultanta ds. doradztwa zawodowego 1 szt. Część II.: Zakup i dostawa skanera 3D krótkiego i średniego zasięgu. Lp. Nazwa Ilość 2.1. Skaner 3D krótkiego i średniego zasięgu 1 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 3 do SWZ. 4. Dostawa sprzętu, o którym mowa w dziale IV nastąpi w miejsce wskazane przez Zamawiającego: 1) Zespół Szkół w Nowym Dworze Gdańskim ul. Warszawska 54 82- 100 Nowy Dwór Gdański (poz.: Cz.I.: 1.1.-1.9.; Cz.II.: 2.1.) 2) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Nowym Dworze Gdańskim ul. 3-go Maja 6 82-100 Nowy Dwór Gdański (poz.: Cz.I.: 1.10.-1.23.) - na koszt Wykonawcy. 5. Wykonawca powiadomi Zamawiającego o terminie dostawy przedmiotu zamówienia nie później niż na 3 dni robocze przed planowanym terminem odbioru. Powiadomienie powinno być sporządzone w formie elektronicznej i przesłane na adres mailowy Zamawiającego: starostwo@nowydworgdanski.pl 6. Dostarczony sprzęt musi być: 1) fabrycznie nowy, tzn. nieużywany, kompletny, nieregenerowany, nie z wystaw reklamowych przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego do przeprowadzenia testu jego poprawnego działania, nie posiadający wad fizycznych i prawnych, wolny od wad i uszkodzeń oraz nieobciążony prawami osób trzecich; 2) dostarczony Zamawiającemu w oryginalnych opakowaniach producenta sprzętu (w razie konieczności dokonania naprawy gwarancyjnej sprzęt nie będzie musiał być przekazany w opakowaniach, w których został dostarczony do Zamawiającego); 3) wyposażony w dokumentację użytkownika w języku polskim; 4) oznaczony znakiem CE, posiadać certyfikat CE lub deklarację zgodności CE lub inny dokument równoważny. Certyfikat CE lub deklaracja zgodności CE lub inny równoważny dokument poświadczający, że oferowany sprzęt spełnia wszystkie zasadnicze wymagania zawarte w poszczególnych dyrektywach nowego podejścia przewidujących oznakowanie CE. Przez certyfikat równoważny Zamawiający rozumie certyfikat analogiczny co do zakresu z certyfikatami wskazanymi z nazwy, który potwierdza spełnianie normy charakteryzującej się cechami właściwymi dla normy wymienionej przez Zamawiającego, wystawiony przez niezależny podmiot uprawniony do wystawiania certyfikatów. 5) Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego systemu operacyjnego nieużywanego oraz nie aktywowanego nigdy wcześniej na innym urządzeniu oraz pochodzącego z legalnego źródła sprzedaży. W przypadku systemu operacyjnego naklejka hologramowa winna być zabezpieczona przed możliwością odczytania klucza za pomocą zabezpieczeń stosowanych przez producenta. 7. Zamawiający dopuszcza udzielenie licencji bezpośrednio przez producenta. 8. Do wszystkich urządzeń zgodnie z wymaganiami należy dołączyć wszelkie przewody/kable niezbędne do ich prawidłowego użytkowania. 9. Serwis gwarancyjny świadczony będzie przez Wykonawcę lub autoryzowany serwis producenta lub autoryzowanego partnera producenta sprzętu/generalnego dystrybutora w siedzibie Wykonawcy lub autoryzowanego serwisu producenta lub autoryzowanego partnera producenta sprzętu/generalnego dystrybutora. Podmiot serwisujący musi posiadać certyfikat potwierdzający, że usługi serwisowe są wykonywane zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2000 lub równoważnej. Zamawiający wymaga aby do każdego sprzętu, o którym mowa w ust. 2 powyżej, załączone były dane do dedykowanego portalu technicznego producenta, umożliwiające zgłaszanie awarii oraz instrukcja dla użytkownika do zgłaszania awarii. 10. Wykonawca zapewni podjęcie naprawy gwarancyjnej, rozumianej jako odbiór sprzętu (w czasie nie dłuższym niż 5 dni roboczych od momentu zgłoszenia usterki przez użytkownika), naprawę i dostarczenie do użytkownika. 11. W przypadku konieczności wysłania niesprawnego sprzętu do producenta lub naprawy w siedzibie autoryzowanego serwisu koszty transportu ponosi Wykonawca. 12. Do momentu przekazania Zamawiającemu przedmiotu zamówienia odpowiedzialność z tytułu utraty lub uszkodzenia przedmiotu zamówienia jest po stronie Wykonawcy. Pozostałe wymagania zawarte w dziale IV SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 39162100 Lehrmittel, 30216120 Geräte für optische Zeichenerkennung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz pomocy dydaktycznych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, pomocy dydaktycznych oraz skanera 3D krótkiego i średniego zasięgu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia udostępnionym w postępowaniu przez Zamawiającego – Specyfikacja techniczna, która stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 2. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na 2 części: Część I.: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz pomocy dydaktycznych Lp. Nazwa Ilość 1.1. Komputer wraz z wyposażeniem 62 szt. 1.2. Oprogramowanie do komputerów 62 szt. 1.3. Monitory 62 szt. 1.4. Tester kabli 1 szt. 1.5. Dyski sieciowe 4 szt. 1.6. Laptopy 20 szt. 1.7. Oprogramowanie do laptopów 20 szt. 1.8. Oprogramowanie zabezpieczające Licencja 1.9. Program magazynowy 20 szt. 1.10. Komputer wraz z wyposażeniem 1 szt. 1.11. Monitor 1 szt. 1.12. Urządzenie wielofunkcyjne 1 szt. 1.13. Bindownica 1 szt. 1.14. Laminarka 1 szt. 1.15. Gilotyna 1 szt. 1.16. Niszczarka 1 szt. 1.17. Słuchawki 1 szt. 1.18. Kamera 1 szt. 1.19. Aparat fotograficzny 1 szt. 1.20. Projektor 1 szt. 1.21. Tablica multimedialna 1 szt. 1.22. Zestaw specjalistycznych programów wspierających świadczenie usług indywidualnych niezbędnych do pracy dla konsultanta ds. doradztwa zawodowego 1 szt. 1.23. Zestaw specjalistycznych programów wspierających świadczenie usług grupowych niezbędnych do pracy dla konsultanta ds. doradztwa zawodowego 1 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 3 do SWZ. 4. Dostawa sprzętu, o którym mowa w dziale IV nastąpi w miejsce wskazane przez Zamawiającego: 1) Zespół Szkół w Nowym Dworze Gdańskim ul. Warszawska 54 82- 100 Nowy Dwór Gdański (poz.: Cz.I.: 1.1.-1.9.) 2) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Nowym Dworze Gdańskim ul. 3-go Maja 6 82-100 Nowy Dwór Gdański (poz.: Cz.I.: 1.10.-1.23.) - na koszt Wykonawcy. 5. Wykonawca powiadomi Zamawiającego o terminie dostawy przedmiotu zamówienia nie później niż na 3 dni robocze przed planowanym terminem odbioru. Powiadomienie powinno być sporządzone w formie elektronicznej i przesłane na adres mailowy Zamawiającego: starostwo@nowydworgdanski.pl 6. Dostarczony sprzęt musi być: 1) fabrycznie nowy, tzn. nieużywany, kompletny, nieregenerowany, nie z wystaw reklamowych przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego do przeprowadzenia testu jego poprawnego działania, nie posiadający wad fizycznych i prawnych, wolny od wad i uszkodzeń oraz nieobciążony prawami osób trzecich; 2) dostarczony Zamawiającemu w oryginalnych opakowaniach producenta sprzętu (w razie konieczności dokonania naprawy gwarancyjnej sprzęt nie będzie musiał być przekazany w opakowaniach, w których został dostarczony do Zamawiającego); 3) wyposażony w dokumentację użytkownika w języku polskim; 4) oznaczony znakiem CE, posiadać certyfikat CE lub deklarację zgodności CE lub inny dokument równoważny. Certyfikat CE lub deklaracja zgodności CE lub inny równoważny dokument poświadczający, że oferowany sprzęt spełnia wszystkie zasadnicze wymagania zawarte w poszczególnych dyrektywach nowego podejścia przewidujących oznakowanie CE. Przez certyfikat równoważny Zamawiający rozumie certyfikat analogiczny co do zakresu z certyfikatami wskazanymi z nazwy, który potwierdza spełnianie normy charakteryzującej się cechami właściwymi dla normy wymienionej przez Zamawiającego, wystawiony przez niezależny podmiot uprawniony do wystawiania certyfikatów. 5) Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego systemu operacyjnego nieużywanego oraz nie aktywowanego nigdy wcześniej na innym urządzeniu oraz pochodzącego z legalnego źródła sprzedaży. W przypadku systemu operacyjnego naklejka hologramowa winna być zabezpieczona przed możliwością odczytania klucza za pomocą zabezpieczeń stosowanych przez producenta. 7. Zamawiający dopuszcza udzielenie licencji bezpośrednio przez producenta. 8. Do wszystkich urządzeń zgodnie z wymaganiami należy dołączyć wszelkie przewody/kable niezbędne do ich prawidłowego użytkowania. 9. Serwis gwarancyjny świadczony będzie przez Wykonawcę lub autoryzowany serwis producenta lub autoryzowanego partnera producenta sprzętu/generalnego dystrybutora w siedzibie Wykonawcy lub autoryzowanego serwisu producenta lub autoryzowanego partnera producenta sprzętu/generalnego dystrybutora. Podmiot serwisujący musi posiadać certyfikat potwierdzający, że usługi serwisowe są wykonywane zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2000 lub równoważnej. Zamawiający wymaga aby do każdego sprzętu, o którym mowa w ust. 2 powyżej, załączone były dane do dedykowanego portalu technicznego producenta, umożliwiające zgłaszanie awarii oraz instrukcja dla użytkownika do zgłaszania awarii. 10. Wykonawca zapewni podjęcie naprawy gwarancyjnej, rozumianej jako odbiór sprzętu (w czasie nie dłuższym niż 5 dni roboczych od momentu zgłoszenia usterki przez użytkownika), naprawę i dostarczenie do użytkownika. 11. W przypadku konieczności wysłania niesprawnego sprzętu do producenta lub naprawy w siedzibie autoryzowanego serwisu koszty transportu ponosi Wykonawca. 12. Do momentu przekazania Zamawiającemu przedmiotu zamówienia odpowiedzialność z tytułu utraty lub uszkodzenia przedmiotu zamówienia jest po stronie Wykonawcy. Pozostałe wymagania dot. realizacji przedmiotu zamówienia zawarte w dziale IV SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 39162100 Lehrmittel
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa skanera 3D krótkiego i średniego zasięgu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, pomocy dydaktycznych oraz skanera 3D krótkiego i średniego zasięgu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia udostępnionym w postępowaniu przez Zamawiającego – Specyfikacja techniczna, która stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 2. Zakup i dostawa skanera 3D krótkiego i średniego zasięgu. Lp. Nazwa Ilość 2.1. Skaner 3D krótkiego i średniego zasięgu 1 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 3 do SWZ. 4. Dostawa sprzętu, o którym mowa w dziale IV nastąpi w miejsce wskazane przez Zamawiającego: 1) Zespół Szkół w Nowym Dworze Gdańskim ul. Warszawska 54 82- 100 Nowy Dwór Gdański (Cz.II.: 2.1.) - na koszt Wykonawcy. 5. Wykonawca powiadomi Zamawiającego o terminie dostawy przedmiotu zamówienia nie później niż na 3 dni robocze przed planowanym terminem odbioru. Powiadomienie powinno być sporządzone w formie elektronicznej i przesłane na adres mailowy Zamawiającego: starostwo@nowydworgdanski.pl 6. Dostarczony sprzęt musi być: 1) fabrycznie nowy, tzn. nieużywany, kompletny, nieregenerowany, nie z wystaw reklamowych przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego do przeprowadzenia testu jego poprawnego działania, nie posiadający wad fizycznych i prawnych, wolny od wad i uszkodzeń oraz nieobciążony prawami osób trzecich; 2) dostarczony Zamawiającemu w oryginalnych opakowaniach producenta sprzętu (w razie konieczności dokonania naprawy gwarancyjnej sprzęt nie będzie musiał być przekazany w opakowaniach, w których został dostarczony do Zamawiającego); 3) wyposażony w dokumentację użytkownika w języku polskim; 4) oznaczony znakiem CE, posiadać certyfikat CE lub deklarację zgodności CE lub inny dokument równoważny. Certyfikat CE lub deklaracja zgodności CE lub inny równoważny dokument poświadczający, że oferowany sprzęt spełnia wszystkie zasadnicze wymagania zawarte w poszczególnych dyrektywach nowego podejścia przewidujących oznakowanie CE. Przez certyfikat równoważny Zamawiający rozumie certyfikat analogiczny co do zakresu z certyfikatami wskazanymi z nazwy, który potwierdza spełnianie normy charakteryzującej się cechami właściwymi dla normy wymienionej przez Zamawiającego, wystawiony przez niezależny podmiot uprawniony do wystawiania certyfikatów. 5) Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego systemu operacyjnego nieużywanego oraz nie aktywowanego nigdy wcześniej na innym urządzeniu oraz pochodzącego z legalnego źródła sprzedaży. W przypadku systemu operacyjnego naklejka hologramowa winna być zabezpieczona przed możliwością odczytania klucza za pomocą zabezpieczeń stosowanych przez producenta. 7. Zamawiający dopuszcza udzielenie licencji bezpośrednio przez producenta. 8. Do wszystkich urządzeń zgodnie z wymaganiami należy dołączyć wszelkie przewody/kable niezbędne do ich prawidłowego użytkowania. 9. Serwis gwarancyjny świadczony będzie przez Wykonawcę lub autoryzowany serwis producenta lub autoryzowanego partnera producenta sprzętu/generalnego dystrybutora w siedzibie Wykonawcy lub autoryzowanego serwisu producenta lub autoryzowanego partnera producenta sprzętu/generalnego dystrybutora. Podmiot serwisujący musi posiadać certyfikat potwierdzający, że usługi serwisowe są wykonywane zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2000 lub równoważnej. Zamawiający wymaga aby do każdego sprzętu, o którym mowa w ust. 2 powyżej, załączone były dane do dedykowanego portalu technicznego producenta, umożliwiające zgłaszanie awarii oraz instrukcja dla użytkownika do zgłaszania awarii. 10. Wykonawca zapewni podjęcie naprawy gwarancyjnej, rozumianej jako odbiór sprzętu (w czasie nie dłuższym niż 5 dni roboczych od momentu zgłoszenia usterki przez użytkownika), naprawę i dostarczenie do użytkownika. 11. W przypadku konieczności wysłania niesprawnego sprzętu do producenta lub naprawy w siedzibie autoryzowanego serwisu koszty transportu ponosi Wykonawca. 12. Do momentu przekazania Zamawiającemu przedmiotu zamówienia odpowiedzialność z tytułu utraty lub uszkodzenia przedmiotu zamówienia jest po stronie Wykonawcy. Pozostałe wymagania dot. realizacji przedmiotu zamówienia zawarte w dziale IV SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 30216120 Geräte für optische Zeichenerkennung