733314-2025 - Wettbewerb
Polen – Lehrmittel – SZP/243-290/2025 Dostawa modułu edukacyjnego PIV na potrzeby realizacji projektu “EDU PWr - edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSZP/243-290/2025 Dostawa modułu edukacyjnego PIV na potrzeby realizacji projektu “EDU PWr - edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy”.
BeschreibungSZP/243-290/2025 Dostawa modułu edukacyjnego PIV na potrzeby realizacji projektu “EDU PWr - edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy”. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa modułu edukacyjnego PIV na potrzeby realizacji projektu “EDU PWr - edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy”. 2. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) i realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego - Priorytet: FERS.01.00, Działanie: FERS.01.05. 3. Cel, przeznaczenie, funkcjonalność przedmiotu zamówienia: Zamówienie dotyczy dostawy edukacyjnego systemu do pomiarów polowych metodą cyfrowej wizualizacji przepływu cząstek (PIV – Particle Image Velocimetry), przeznaczonego do dydaktyki i podstawowych badań w zakresie mechaniki płynów. System ma umożliwiać pełną akwizycję i analizę danych przepływowych w czasie rzeczywistym lub zbliżonym do rzeczywistego. 4. Kod CPV: 39162100-6 - Sprzęt dydaktyczny 5. W zakres zamówienia wchodzi dostawa, montaż, instalacja, uruchomienie oraz instruktaż opisany w OPZ. 6. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, Wydział Mechaniczno - Energetyczny, Katedra Termodynamiki i Odnawialnych Źródeł Energii, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27 50-370 we Wrocławiu, budynek D2. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 6. Termin realizacji dostawy: do 8 tygodni od dnia zawarcia Umowy. 7. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 8. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 9. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 04/03/2026 (90 dni). 10. Oferta musi składać się z: 10.1.formularza ofertowego Wykonawcy – stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ (interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia) 10.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia. Do Oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie, że nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Przedmiotowe oświadczenie Wykonawca składa w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia, zwanym dalej JEDZ, stanowiącego Załącznik nr 2 do Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (EU) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016r. ustanawiającego standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia. Informacje zawarte w JEDZ stanowią wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. 10.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - Oświadczenie zał. nr 5 do SWZ; 10.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 3.3 SWZ; 10.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 10.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; 10.7. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp; 10.8. Załącznika nr 3 do SWZ OPZ - opisu oferowanego przedmiotu zamówienia (specyfikacji technicznej), potwierdzającego spełnienie przez Wykonawcę wymagań Zamawiającego (wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców). Wykonawca składa wraz z Ofertą odpowiednio wypełniony i podpisany Załącznik nr 3 do SWZ OPZ. Za przedmiotowy środek dowodowy Zamawiający uznaje wskazane przez Wykonawcę w Załączniku 3 do SWZ OPZ – oferowane przez Wykonawcę parametry. Wymóg wskazania: „Nazwa, typ, model i producent” nie stanowi przedmiotowego środka dowodowego. Zgodnie z art. 107 uPzp, w przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (aktualnych na dzień ich złożenia). Zasady tej nie stosuje się, jeżeli pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 11. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VI SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. 12. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 12.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 12.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 12.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 12.4. zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
Interne KennungSZP/243-290/2025 Dostawa modułu edukacyjnego PIV na potrzeby realizacji projektu “EDU PWr - edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy”.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSZP/243-290/2025 Dostawa modułu edukacyjnego PIV na potrzeby realizacji projektu “EDU PWr - edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy”. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa modułu edukacyjnego PIV na potrzeby realizacji projektu “EDU PWr - edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy”. 2. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) i realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego - Priorytet: FERS.01.00, Działanie: FERS.01.05. 3. Cel, przeznaczenie, funkcjonalność przedmiotu zamówienia: Zamówienie dotyczy dostawy edukacyjnego systemu do pomiarów polowych metodą cyfrowej wizualizacji przepływu cząstek (PIV – Particle Image Velocimetry), przeznaczonego do dydaktyki i podstawowych badań w zakresie mechaniki płynów. System ma umożliwiać pełną akwizycję i analizę danych przepływowych w czasie rzeczywistym lub zbliżonym do rzeczywistego. 4. Kod CPV: 39162100-6 - Sprzęt dydaktyczny 5. W zakres zamówienia wchodzi dostawa, montaż, instalacja, uruchomienie oraz instruktaż opisany w OPZ. 6. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, Wydział Mechaniczno - Energetyczny, Katedra Termodynamiki i Odnawialnych Źródeł Energii, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27 50-370 we Wrocławiu, budynek D2. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 8. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Interne KennungLotA