2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer Oldenhove
Beschreibung: De gemeente Bloemendaal wenst ontzorgd te worden in het beheer van de locatie Oldenhove. Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één opdrachtnemer voor de duur van twee (2) jaar, waarin de opdrachtnemer verantwoordelijk is voor het fysieke en financiële beheer van het object. De geraamde opdrachtwaarde is € 430.000,- exclusief btw voor een looptijd van twee (2) jaar. Aan de genoemde aantallen kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: PRJ-2400383
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79993000 Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie opdrachtomschrijving.
Interne Kennung: 1