See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania IF „Mikropożyczka” w ramach projektu pn. „Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości poprzez pożyczki” w ramach IF RPO woj. podkarpackiego 2014–2020.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”),którzy świadczyć będą na zlecenie Zamawiającego usługę wdrożenia i zarządzania instrumentami finansowymi, polegającą w szczególności na udzielaniu jednostkowych pożyczek w ramach utworzonego przez Pośrednika Finansowego instrumentu finansowego „Mikropożyczka”, do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy utworzonego w ramach projektu pn. „Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości poprzez pożyczki” w ramach instrumentów finansowych RPO WP 2014–2020 oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych postanowieniach umowy (dalej: „Umowa Operacyjna”). Parametry oraz grupa docelowa udzielanych przez Wykonawcę jednostkowych pożyczek zostały określone w „Metryce instrumentu finansowego Mikropożyczka” stanowiącej Załącznik nr [2] do Istotnych postanowień umowy, które stanowią Załącznik nr 2 do SIWZ (dalej: „Umowa Operacyjna”).
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”),którzy świadczyć będą na zlecenie Zamawiającego usługę wdrożenia i zarządzania instrumentami finansowymi, polegającą w szczególności na udzielaniu jednostkowych pożyczek w ramach utworzonego przez Pośrednika Finansowego instrumentu finansowego „Mikropożyczka”, do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy utworzonego w ramach projektu pn. „Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości poprzez pożyczki” w ramach instrumentów finansowych RPO WP 2014–2020 oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych postanowieniach umowy (dalej: „Umowa Operacyjna”). Parametry oraz grupa docelowa udzielanych przez Wykonawcę jednostkowych pożyczek zostały określone w „Metryce instrumentu finansowego Mikropożyczka” stanowiącej Załącznik nr [2] do Istotnych postanowień umowy, które stanowią Załącznik nr 2 do SIWZ (dalej: „Umowa Operacyjna”). Część VI – w wysokości 1 500 000 PLN, obejmuje świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej nautworzeniu, wdrożeniu i zarządzaniu instrumentem finansowym Mikropożyczka, polegającą w szczególnościna udzieleniu, wypłaceniu oraz rozliczeniu co najmniej 28 jednostkowych pożyczek o parametrachokreślonych w „Metryce instrumentu finansowego – Mikropożyczka” z przeznaczeniem na założeniedziałalności gospodarczych z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy przez Zamawiającegodo utworzonego instrumentu finansowego, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokościzadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 130 434,78 PLN),w wyniku których powstanie minimum 30 miejsc pracy. Według stanu na połowę okresu budowy portfela conajmniej 40 % limitu mikropożyczki powinno zostać wypłacone na utworzenie działalności gospodarczych przezostatecznych odbiorców przed upływem połowy okresu budowy portfela.
Art des Auftrags: Dienstleistungen