733423-2025 - Wettbewerb
Belgien – Bücher für Bibliotheken – Raamovereenkomst voor de aankoop van boeken en AVM voor bibliotheek Alsemberg
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor de aankoop van boeken en AVM voor bibliotheek Alsemberg
BeschreibungHet doel van deze opdracht is het afsluiten van een raamovereenkomst voor de aankoop van boeken en AVM voor bibliotheek Alsemberg
Interne KennungPPP02B-3728/5362/2025-3728
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22113000 Bücher für Bibliotheken
5. Los
LosLOT-0001
TitelVolwassenen fictie (90% Nederlandstalig en 10% Engelstalig)
BeschreibungVolwassenen fictie (90% Nederlandstalig en 10% Engelstalig)
Interne Kennung2025-3728 1_1
LosLOT-0002
TitelVolwassenen non-fictie
BeschreibungVolwassenen non-fictie
Interne Kennung2025-3728_2
LosLOT-0003
TitelJeugdboeken (fictie + non-fictie) en jeugdstripverhalen
BeschreibungJeugdboeken (fictie + non-fictie) en jeugdstripverhalen
Interne Kennung2025-3728_3
LosLOT-0004
TitelVolwassenen stripverhalen en graphic novels
BeschreibungVolwassenen stripverhalen en graphic novels
Interne Kennung2025-3728_4
LosLOT-0005
TitelAVM: games en DVD's
BeschreibungAVM: games en DVD's
Interne Kennung2025-3728_5