733527-2025 - Ergebnis
Polen – Notfalleinsatzfahrzeuge – Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego (GBA) z napędem 4x2 z funkcją dostarczania wody do celów bytowych do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego (GBA) z napędem 4x2 z funkcją dostarczania wody do celów bytowych do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego (GBA) z napędem 4x2 z funkcją dostarczania wody do celów bytowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania minimalne stanowi załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia. 3. W skład wyposażenia pojazdu będzie wchodzić: wyposażenie dostarczane przez Wykonawcę, określone w załączniku nr 1 do SWZ oraz wyposażenie Zamawiającej, wykazane w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Wykonawca zobowiązany jest do jednoznacznego określenia zaoferowanego w ofercie samochodu, charakteryzując go poprzez wskazanie na konkretny wyrób (markę/ model/ typ/ symbol/ oznaczenie lub inne dane pozwalające na identyfikację oferowanego pojazdu). 5. Wymagany okres gwarancji jednolitej na pojazd wraz z wyposażeniem (z wyjątkiem sprzętu dostarczonego przez Zamawiającą): minimum 24 miesiące (kryterium oceny ofert). Maksymalny punktowany okres gwarancji wynosi 60 miesięcy. 6. Warunki gwarancji oraz rękojmi zostały określone w § 4 projektu umowy. 7. Okres rękojmi zostanie zrównany z okresem udzielonej przez Sprzedawcę gwarancji na pojazd wraz z wyposażeniem (z wyjątkiem sprzętu dostarczonego przez Zamawiającą). 8. Wykaz dokumentów wymaganych wraz z dostawą przedmiotu zamówienia został określony w § 3 ust. 15 projektu umowy. 9. Wykonawca zobowiązuje się przeprowadzić szkolenie dla 10 pracowników Zamawiającej w zakresie eksploatacji i obsługi pojazdu. 10.Miejsce realizacji zamówienia - dostawa do siedziby Zamawiającej tj. Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie ul. Sabinowska 62/64. 11. Wymagany termin płatności – 30 dni od daty odbioru potwierdzonego protokołem odbioru faktycznego i doręczenia faktury. Faktura zostanie wystawiona po podpisaniu protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. 12. Przedmiot zamówienia objęty jest stawką podatku od towarów i usług w wysokości 23% zgodnie z Ustawą o podatku od towarów i usług z dnia 11.03.2004 r., 13. Oferowany do sprzedaży przedmiot zamówienia winien być kompletny, dobrej jakości i nie posiadać żadnych wad i uszkodzeń oraz najpóźniej w dniu odbioru faktycznego posiadać będzie aktualne świadectwo dopuszczenia (kompletny pojazd oraz elementy wyposażenia, które tego świadectwa wymagają) wydane przez CNBOP, zgodnie z rozporządzeniem MSWiA z dnia 20.06.2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienie, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. Nr 143, poz. 1002 ze zm.). 14. Transport, dostawę na miejsce oraz rozładunek zapewnia Wykonawca. 15. Zamawiająca nie przewiduje obowiązku odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającej.
Vorherige Bekanntmachung: 601979-2025
Vorherige Bekanntmachung: 546251-2025
Interne Kennung: WT.2370.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001