See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisowych aparatury medycznej i laboratoryjnej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2.1-2.9 do SWZ oraz załączniki 2.1a-2.9a do SWZ.
Interne Kennung: PN-152/25/KK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - świadczenie usługi okresowych (rocznych) przeglądów technicznych 4 maceratorów ECOPATENT EKO-Finisher 750
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - świadczenie usługi okresowych (rocznych) przeglądów technicznych myjki ultradźwiękowej SIPC S produkcji Medisafe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.2a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - świadczenie usługi okresowych (rocznych) przeglądów technicznych i konserwacji 3 sterylizatorów parowych Clasic 2100 produkcji Prestige Medical
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.3a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - świadczenie pogwarancyjnych usług serwisowych Sterylizatora parowego HS 4406 EC1 prod. Getinge
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.4a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - świadczenie usługi okresowych przeglądów i konserwacji drukarek do szkiełek SLIDEMATE AS oraz drukarki do kasetek histopatologicznych NOVA
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.5a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - świadczenie usługi okresowego przeglądu i konserwacji osmometrów prod. Trident Med
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.6a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - świadczenie usługi okresowych przeglądów i konserwacji: barwiarki prod. BIO-OPTICA, procesorów tkankowych prod. INTELSINT oraz mikrotomów SLIDE
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.7a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - świadczenie usługi okresowego przeglądu technicznego i kalibracji analizatora SCIL VET ABC Plus
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.8a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - świadczenie usługi okresowych przeglądów i konserwacji 3 mikrotomów rotacyjnych z torem wodnym CUT 6062
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.9a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9