733588-2025 - Wettbewerb
Polen – Landwirtschaftsmaschinen – Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0. dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUnowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0. dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie nowych maszyn wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 służących produkcji podstawowych produktów rolnych oraz urządzeń współpracujących z maszynami i urządzeniami wyposażonymi w rozwiązania rolnictwa 4.0 w podziale na 2 części. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ. 3. Zamawiający nie przewiduje dzielenia sprzętu i urządzeń ujętych w poszczególnych częściach zamówienia, o których mowa w pkt. 4. 4. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na 1 lub 2 z części wskazanych poniżej zawierających szczegółowy opis oferowanego sprzętu spełniających minimalne wymagania określone w Opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 4 do SWZ jak również w Formularzu cenowym - załącznik nr 1a do SWZ: Główny CPV 16000000 Maszyny rolnicze Cz. 1 – Maszyny:  Ciągnik – CPV 16700000-2 - Ciągniki  Opryskiwacz – CPV - 16400000-9 - Maszyny natryskujące używane w rolnictwie lub ogrodnictwie  Siewnik – CPV 16130000-5 - Siewniki, sadzarki lub maszyny lub przesadzania Cz. 2 – Urządzenia:  Symulator – CPV 34152000-7 - Symulatory szkoleniowe  Stacja pogodowa – CPV - 38127000-1 - Stacje pogodowe  Program do zarządzania gospodarstwem – CPV 48420000-8 Pakiety oprogramowania do zarządzania urządzeniami i zestawy pakietów oprogramowania.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelMaszyny
Beschreibung4. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na 1 lub 2 z części wskazanych poniżej zawierających szczegółowy opis oferowanego sprzętu spełniających minimalne wymagania określone w Opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 4 do SWZ jak również w Formularzu cenowym - załącznik nr 1a do SWZ: Główny CPV 16000000 Maszyny rolnicze Cz. 1 – Maszyny:  Ciągnik – CPV 16700000-2 - Ciągniki  Opryskiwacz – CPV - 16400000-9 - Maszyny natryskujące używane w rolnictwie lub ogrodnictwie  Siewnik – CPV 16130000-5 - Siewniki, sadzarki lub maszyny lub przesadzania
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień.
LosLOT-0002
TitelUrządzenia
Beschreibung4. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na 1 lub 2 z części wskazanych poniżej zawierających szczegółowy opis oferowanego sprzętu spełniających minimalne wymagania określone w Opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 4 do SWZ jak również w Formularzu cenowym - załącznik nr 1a do SWZ: Główny CPV 16000000 Maszyny rolnicze Cz. 2 – Urządzenia:  Symulator – CPV 34152000-7 - Symulatory szkoleniowe  Stacja pogodowa – CPV - 38127000-1 - Stacje pogodowe  Program do zarządzania gospodarstwem – CPV 48420000-8 Pakiety oprogramowania do zarządzania urządzeniami i zestawy pakietów oprogramowania