733627-2025 - Wettbewerb
Polen – Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer – Usługa wynajmu autobusów i autokarów wraz z kierowcą
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa wynajmu autobusów i autokarów wraz z kierowcą
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi wynajmu autobusów i autokarów wraz z kierowcą zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, projektowanymi postanowieniami umowy - załącznik nr 2 do SWZ oraz z formularzem cenowym – załącznik nr 3 do SWZ. Ilości kilometrów przejazdów oraz godzin postojów ujęte w opcji będą wykorzystane dodatkowo, na wezwanie Zamawiającego, w cenach jednostkowych określonych w formularzu cenowym w terminie realizacji umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). 3. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie każdej z części na jakie zostało podzielone niniejsze zamówienie. Zamawiający określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości kilometrów przewozów oraz godzin postojów do maksymalnej ilości określonej w tabeli formularza cenowego w kolumnie „Ilość opcja”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych szczegółowo w projektowanych postanowieniach umowy. 4. Ilości wykonywanych usług dla poszczególnych części zostały określone w formularzu cenowym (załącznik nr 3).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensWstępne ogłoszenie dotyczące skrócenia terminu składania ofert - OJ S 153/2025 12/08/2025 526602-2025
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą celem przewozu osób z i do miejscowości: Olsztyn, Ostróda, Lidzbark Warmiński, Lipowiec, Nidzica, Załuski, Ulesie i Muszaki.
Interne Kennung22WOG-ZP.2712.63.2025/K/D/21/1200/U/PN część 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie każdej z części na jakie zostało podzielone niniejsze zamówienie. Zamawiający określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości kilometrów przewozów oraz godzin postojów do maksymalnej ilości określonej w tabeli formularza cenowego w kolumnie „Ilość opcja”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych szczegółowo w projektowanych postanowieniach umowy.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą celem przewozu osób z i do miejscowości: Przasnysz i Ciechanów
Interne Kennung22WOG-ZP.2712.63.2025/K/D/21/1200/U/PN część 2