2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ambulansów medycznych wraz z z wyposażeniem.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ambulansów medycznych wraz z wyposażeniem zgodnym z wymaganiami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego zawiera Formularz Szczegółowy Oferty: a) Pakiet nr 1 - Załącznik nr 2.1 do SWZ – Pakiet nr 1, b) Pakiet nr 2 - Załącznik nr 2.2 do SWZ – Pakiet nr 2. 3. Projekt umowy stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ jest integralną częścią niniejszej dokumentacji i zapisy w nim zawarte traktuje się jako warunki udzielenia zamówienia.
Interne Kennung: DA.ZP.242.79.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienie jest finansowane z dotacji celowej na zakupy inwestycyjne. Termin rozliczenia wydatków poniesionych z tytułu realizacji przedmiotowego zamówienia upływa z końcem roku 2025. Zatem, pilna potrzeba udzielenia zamówienia oraz związane z tym skrócenie terminu składania ofert we wszczętym postępowaniu wynika z konieczności zagwarantowania zrealizowania zamówień objętych dotacją i ich prawidłowego rozliczenia. Przy zastosowaniu procedury standardowej i zachowaniu wszystkich ustawowych terminów składania ofert zachodzą obawy, że zamówienie nie zostanie zrealizowane w wyznaczonym przez instytucję finansującą terminie i Zamawiający pozostanie bez środków na realizację zamówienia. Zamawiający pomimo powyższego chce przeprowadzić postępowanie z zachowaniem zasady konkurencyjności. Ponadto, ustalając skrócony termin na składanie ofert, Zamawiający miał na względzie zapewnienie wszystkim potencjalnym wykonawcom możliwość ubiegania się o zamówienie i w jego opinii, skrócony czas na złożenie ofert, daje możliwość zapoznania się z treścią dokumentów postępowania oraz przygotowanie oferty i złożenie jej w terminie. Skrócenie terminu składania ofert w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie pozbawia Wykonawców możliwości udziału w tym postępowaniu. Biorąc pod uwagę charakter przedmiotu zamówienia przygotowanie przez wykonawców ofert, zdaniem Zamawiającego, nie będzie czasochłonne. Skrócenie terminu składania ofert w przedmiotowym postępowaniu ma na celu dokonanie pilnego zakupu przedmiotu zamówienia, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnego trybu udzielania zamówienia publicznego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ambulansu medycznego z wyposażeniem (Pakiet nr 1)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ambulansu medycznego (sanitarny) wraz z wyposażeniem zgodnym z wymaganiami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego zawiera Formularz Szczegółowy Oferty: Pakiet nr 1 - Załącznik nr 2.1 do SWZ . 3. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały zawarte w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ. Projekt umowy jest integralną częścią niniejszej dokumentacji i zapisy w nim zawarte traktuje się jako warunki udzielenia zamówienia.
Interne Kennung: Dostawa ambulansu medycznego z wyposażeniem (Pakiet nr 1)
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa ambulansu medycznego z wyposażeniem (Pakiet nr 2)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ambulansu medycznego (specjalistyczny) wraz z wyposażeniem zgodnym z wymaganiami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego zawiera Formularz Szczegółowy Oferty: Pakiet nr 2- Załącznik nr 2.2 do SWZ . 3. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały zawarte w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ. Projekt umowy jest integralną częścią niniejszej dokumentacji i zapisy w nim zawarte traktuje się jako warunki udzielenia zamówienia.
Interne Kennung: Dostawa ambulansu medycznego z wyposażeniem (Pakiet nr 2)