733746-2023 - Wettbewerb
Polen – Fleischerzeugnisse – Dostawy produktów mięsno-wędliniarskich i mięsa do Zakładu Karnego Nr 1 w Łodzi oraz Oddziału Zewnętrznego w Łodzi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów mięsno-wędliniarskich i mięsa do Zakładu Karnego Nr 1 w Łodzi oraz Oddziału Zewnętrznego w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy do Zakładu Karnego Nr 1 w Łodzi oraz Oddziału Zewnętrznego w Łodzi produktów mięsno - wędliniarskich, postępowanie podzielone jest na części: Część nr 1 Dostawy produktów mięsno wędliniarskich- drobiowych do Zakładu Karnego nr 1 w Łodzi oraz Oddziału Zewnętrznego w Łodzi Część nr 2 Dostawy produktów mięsno wędliniarskich- wołowo wieprzowych do Zakładu Karnego nr 1 w Łodzi oraz Oddziału Zewnętrznego w Łodzi Część nr 3 Dostawy mięsa wieprzowego – do Zakładu Karnego nr 1 w Łodzi oraz Oddziału Zewnętrznego w Łodzi Część nr 4 Dostawy mięsa drobiowego – do Zakładu Karnego nr 1 w Łodzi oraz Oddziału Zewnętrznego w Łodzi
Interne Kennung: DKW.2232.11.2023.ŁP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy produktów mięsno wędliniarskich- drobiowych
Beschreibung: Dostawy produktów mięsno wędliniarskich- wołowych - wieprzowych do Zakładu Karnego Nr 1 w Łodzi, oraz Oddziału Zewnętrznego w Łodzi w ilościach zamówienia podstawowego: Kiełbasa parówkowa [kg] 2500 Mortadela [kg] 5000 Mielonka wieprzowa [kg] 1500 Pasztet wołowo – wieprzowy [kg] 1500 Kaszanka [kg] 3500 Salceson włoski [kg] 1500 Salceson czarny [kg] 2000 Parówkowa cienka [kg] 1500 Pieczeń rzymska [kg] 1500 Pieczeń myśliwska [kg] 1500 Kiełbasa mielonka wieprzowa [kg] 1500 Szynka tyrolska [kg] 1500 Pasztetowa [kg] 1500 Kiełbasa śląska [kg] 1000
Interne Kennung: Część Nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15131100 Wurstfleischerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji poprzez zwiększenie zakresu zamówienia do 30% zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji (w całości lub części) w przypadku gdy w okresie obowiązywania umowy zostaną otwarte jeden lub dwa nowe oddziały mieszkalne w jednostce Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawy produktów mięsno wędliniarskich- wołowych - wieprzowych
Beschreibung: Dostawy produktów mięsno wędliniarskich- wołowych - wieprzowych do Zakładu Karnego Nr 1 w Łodzi, oraz Oddziału Zewnętrznego w Łodzi w ilościach zamówienia podstawowego: Kiełbasa parówkowa [kg] 2500 Mortadela [kg] 5000 Mielonka wieprzowa [kg] 1500 Pasztet wołowo – wieprzowy [kg] 1500 Kaszanka [kg] 3500 Salceson włoski [kg] 1500 Salceson czarny [kg] 2000 Parówka cienka [kg] 1500 Pieczeń rzymska [kg] 1500 Pieczeń myśliwska [kg] 1500 Kiełbasa mielonka wieprzowa [kg] 1500 Szynka tyrolska [kg] 1500 Pasztetowa [kg] 1500 Kiełbasa śląska [kg] 1000
Interne Kennung: Część Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawy mięsa wieprzowego
Beschreibung: Dostawy produktów mięsna wieprzowego do Zakładu Karnego Nr 1 w Łodzi, oraz Oddziału Zewnętrznego w Łodzi w ilościach zamówienia podstawowego: Wątroba wieprzowa nie mrożona [kg] 1200 Ozory wieprzowe [kg] 1200 Serca wieprzowe [kg] 1200
Interne Kennung: Część Nr 3
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Los: LOT-0004
Titel: Dostawy mięsa drobiowego
Beschreibung: Dostawy produktów mięsna drobiowego do Zakładu Karnego Nr 1 w Łodzi, oraz Oddziału Zewnętrznego w Łodzi w ilościach zamówienia podstawowego: Ćwiartka tylna z kurczaka – nie mrożona [kg] 8000 Wątroba drobiowa – nie mrożona [kg] 1400 Żołądki drobiowe – nie mrożone [kg] 1400 Mięso mielone drobiowe – nie mrożone [kg] 3000 Mięso gulaszowe drobiowe nie mrożone [kg] 1000
Interne Kennung: Część Nr 4
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel