2. Verfahren
Verfahren
Titel: RDW w Parczewie Dostawa paliw w 2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy: paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie Rejonu Dróg Wojewódzkich w Parczewie w 2026 r. - Zadanie Nr 1 - Dostawa paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego RDW w Parczewie oraz Obwodu Drogowego Nr 1 w Parczewie - Zadanie Nr 2 - Dostawa paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego Obwodu Drogowego Nr 2 w Ostrowie Lubelskim Kody CPV: 09 13 21 00 – 4 Benzyna bezołowiowa 09 13 41 00 – 8 Olej napędowy 09 21 10 00 – 1 Oleje smarowe i środki smarowe 24 96 00 00 – 1 Różne produkty chemiczne 39 83 15 00 – 1 Samochodowe środki czyszczące 09 21 11 00 – 2 Oleje silnikowe 09 21 14 00 - 5 Oleje do kół zębatych zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia: 1) a. Zadanie Nr 1 - Dostawa paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego RDW w Parczewie oraz Obwodu Drogowego Nr 1 w Parczewie Dostawy polegać będą na: a) tankowaniu benzyny bezołowiowej PB-95 w ilości do 2 500 l. b) tankowaniu oleju napędowego w ilości do 14 000 l. c) zakupie materiałów eksploatacyjnych bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem sprawności technicznej samochodu (w szczególności oleje silnikowe, smarowe, hydrauliczne, płyn do chłodnic, płyn do spryskiwaczy szyb, żarówki, rękawice ochronne, ściereczki, itp.) – wg potrzeb b. Zadanie Nr 2 - Dostawa paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego Obwodu Drogowego Nr 2 w Ostrowie Lubelskim Dostawy polegać będą na: a) tankowaniu benzyny bezołowiowej PB-95 w ilości do 1 000 l. b) tankowaniu oleju napędowego w ilości do 14 000 l. c) zakupie materiałów eksploatacyjnych bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem sprawności technicznej samochodu (w szczególności oleje silnikowe, smarowe, hydrauliczne, płyn do chłodnic, płyn do spryskiwaczy szyb, żarówki, rękawice ochronne, ściereczki, itp.) – wg potrzeb 2) Warunki dostawy: a) Tankowanie pojazdów i zakup materiałów eksploatacyjnych - bezgotówkowe w stacji paliw Wykonawcy. b) Stacja paliw powinna znajdować się w odległości nie większej niż: - Zadanie nr 1 – 5 km od siedziby RDW w Parczewie, ul. Wojska Polskiego 21, - Zadanie nr 2 – 25 km od siedziby Obwodu Drogowego Nr 2 w Ostrowie Lubelskim, ul. Lubartowska 62, c) Wydawanie kierowcy po każdym tankowaniu dokumentu potwierdzającego fakt pobrania paliw do samochodu służbowego lub materiałów eksploatacyjnych. d) Stacja paliw będzie dostępna dla Zamawiającego co najmniej w dni nie będące dniami ustawowo wolnymi od pracy w godz. co najmniej od 7.00 do 15.00. e) Zapewnienie, że fakturowana cena paliwa i ceny za pozostałe zakupione materiały eksploatacyjne będą zgodne z cenami obowiązującymi u Wykonawcy w momencie dokonywania zakupu z uwzględnieniem zaoferowanego upustu. 3) Wystawianie zbiorczych faktur VAT, regulujących należności za zakup paliw i materiałów eksploatacyjnych nie częściej niż dwa razy w miesiącu. 4) Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia zamawianych ilości paliw odpowiednio do potrzeb RDW w Parczewie. 5) Paliwa muszą spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych z dnia 26 czerwca 2024 r. (Dz. U z 2024 r., poz. 1018). 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na pojedyncze zadania. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub oba zadania, spośród wybranych przez siebie zadań wyszczególnionych w pkt. IV.1. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany asortymentu dostawy jednego paliwa na drugie, w ramach maksymalnej wartości całego zamówienia.
Interne Kennung: R5.ST.372.20.2025.ps
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zastosowano procedurę przyspieszoną w związku z opublikowanym wstępnym ogłoszeniem informacyjnym Numer publikacji ogłoszenia: 83844-2025 Numer wydania Dz.U. S: 26/2025 Data publikacji: 06/02/2025
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 Ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320), zwanej dalej Ustawą Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe, 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse, 39831500 Fahrzeugreiniger, 09211100 Motorenöle, 09211400 Getriebeöle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie Nr 1 - Dostawa paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego RDW w Parczewie oraz Obwodu Drogowego Nr 1 w Parczewie
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są dostawy: paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie Rejonu Dróg Wojewódzkich w Parczewie w 2026 r. - Zadanie Nr 1 - Dostawa paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego RDW w Parczewie oraz Obwodu Drogowego Nr 1 w Parczewie 2. Dostawy polegać będą na: a) tankowaniu benzyny bezołowiowej PB-95 w ilości do 2 500 l. b) tankowaniu oleju napędowego w ilości do 14 000 l. c) zakupie materiałów eksploatacyjnych bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem sprawności technicznej samochodu (w szczególności oleje silnikowe, smarowe, hydrauliczne, płyn do chłodnic, płyn do spryskiwaczy szyb, żarówki, rękawice ochronne, ściereczki, itp.) – wg potrzeb Warunki dostawy: a) Tankowanie pojazdów i zakup materiałów eksploatacyjnych - bezgotówkowe w stacji paliw Wykonawcy. b) Stacja paliw powinna znajdować się w odległości nie większej niż 5 km od siedziby RDW w Parczewie, ul. Wojska Polskiego 21. c) Wydawanie kierowcy po każdym tankowaniu dokumentu potwierdzającego fakt pobrania paliw do samochodu służbowego lub materiałów eksploatacyjnych. d) Stacja paliw będzie dostępna dla Zamawiającego co najmniej w dni nie będące dniami ustawowo wolnymi od pracy w godz. co najmniej od 7.00 do 15.00. e) Zapewnienie, że fakturowana cena paliwa i ceny za pozostałe zakupione materiały eksploatacyjne będą zgodne z cenami obowiązującymi u Wykonawcy w momencie dokonywania zakupu z uwzględnieniem zaoferowanego upustu. Wystawianie zbiorczych faktur VAT, regulujących należności za zakup paliw i materiałów eksploatacyjnych nie częściej niż dwa razy w miesiącu. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia zamawianych ilości paliw odpowiednio do potrzeb RDW w Parczewie. Paliwa muszą spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych z dnia 26 czerwca 2024 r. (Dz. U z 2024 r., poz. 1018). 3.Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na pojedyncze zadania. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub oba zadania, spośród wybranych przez siebie zadań wyszczególnionych w pkt. IV.1. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany asortymentu dostawy jednego paliwa na drugie, w ramach maksymalnej wartości całego zamówienia.
Interne Kennung: R5.ST.372.20.2025.ps - Zadanie Nr 1
Menge: 16 500 Liter
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie Nr 2 - Dostawa paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego Obwodu Drogowego Nr 2 w Ostrowie Lubelskim
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są dostawy: paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie Rejonu Dróg Wojewódzkich w Parczewie w 2026 r. Zadanie Nr 2 - Dostawa paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego Obwodu Drogowego Nr 2 w Ostrowie Lubelskim 2. Dostawy polegać będą na: a) tankowaniu benzyny bezołowiowej PB-95 w ilości do 1 000 l. b) tankowaniu oleju napędowego w ilości do 14 000 l. c) zakupie materiałów eksploatacyjnych bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem sprawności technicznej samochodu (w szczególności oleje silnikowe, smarowe, hydrauliczne, płyn do chłodnic, płyn do spryskiwaczy szyb, żarówki, rękawice ochronne, ściereczki, itp.) – wg potrzeb 2) Warunki dostawy: a) Tankowanie pojazdów i zakup materiałów eksploatacyjnych - bezgotówkowe w stacji paliw Wykonawcy. b) Stacja paliw powinna znajdować się w odległości nie większej niż 25 km od siedziby Obwodu Drogowego Nr 2 w Ostrowie Lubelskim, ul. Lubartowska 62, c) Wydawanie kierowcy po każdym tankowaniu dokumentu potwierdzającego fakt pobrania paliw do samochodu służbowego lub materiałów eksploatacyjnych. d) Stacja paliw będzie dostępna dla Zamawiającego co najmniej w dni nie będące dniami ustawowo wolnymi od pracy w godz. co najmniej od 7.00 do 15.00. e) Zapewnienie, że fakturowana cena paliwa i ceny za pozostałe zakupione materiały eksploatacyjne będą zgodne z cenami obowiązującymi u Wykonawcy w momencie dokonywania zakupu z uwzględnieniem zaoferowanego upustu. 3) Wystawianie zbiorczych faktur VAT, regulujących należności za zakup paliw i materiałów eksploatacyjnych nie częściej niż dwa razy w miesiącu. 4) Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia zamawianych ilości paliw odpowiednio do potrzeb RDW w Parczewie. 5) Paliwa muszą spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych z dnia 26 czerwca 2024 r. (Dz. U z 2024 r., poz. 1018). 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na pojedyncze zadania. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub oba zadania, spośród wybranych przez siebie zadań wyszczególnionych w pkt. IV.1. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany asortymentu dostawy jednego paliwa na drugie, w ramach maksymalnej wartości całego zamówienia.
Interne Kennung: R5.ST.372.20.2025.ps - Zadanie Nr 2
Menge: 15 000 Liter