See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technologická vozidla
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou jednotlivé dodávky technologických vozidel kategorie N1 a N2 včetně zaškolení 6 pracovníků zadavatele.
Interne Kennung: N-DO-7-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 Dodávka technologického vozidla do 3,5t s double kabinou a valníkovou nástavbou
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je 5 technologických vozidel do 3,5t s double kabinou a valníkovou nástavbou.
Interne Kennung: N-DO-7-2025-I
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 Dodávka technologického vozidla nad 5t s double kabinou a se sklápěcí nástavbou
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou 3 technologická vozidla nad 5t s double kabinou a se sklápěcí nástavbou. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále uvedení dodávky do provozu a předvedení funkčnosti v místě plnění.
Interne Kennung: N-DO-7-2025-III
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 Dodávka elektrického technologického vozidla 4t furgon
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou 4 elektrická technologická vozidla do 4t typu furgon. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále uvedení dodávky do provozu a předvedení funkčnosti v místě plnění.
Interne Kennung: N-DO-7-2025-II
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge