2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pozáruční servis klimatizačních a vzduchotechnických jednotek zn MANDÍK
Beschreibung: Předmětem VZ jsou kontroly, servisní zásahy klimatizačních a vzduchotechnických jednotek zn. MANDÍK v poštovním muzeu. Na základě VZ bude uzavřena Smlouva o poskytování služeb s jedním dodavatelem na období 24 měsíců.
Vorherige Bekanntmachung: 28808-2024
Interne Kennung: 320230123
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001