2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectmanagementdiensten H&F
Beschreibung: Een aantal scholen van Flores Onderwijs wordt, op basis van de op dit moment bekende planning, in de periode 2024-2039 gerenoveerd, uitgebreid en/of nieuw gebouwd. Flores Onderwijs wil drie projectmanagementbureaus contracteren om deze projecten te begeleiden. Onder deze drie projectmanagementbureaus zal Flores Onderwijs door middel van minicompetities onderstaande projecten of bundeling van projecten, uitzetten. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71312000 Beratung im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vijf (5) maal vierentwintig (24) maanden