See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego na potrzeby eksploatacji budynków i lokali użytkowych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na lata 2026-2027.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego na potrzeby eksploatacji budynków i lokali użytkowych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na lata 2026-2027, w postaci: gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E), gazu ziemnego zaazotowanego (podgrupy Lw), gazu ziemnego zaazotowanego (podgrupy Ls), polegająca na sprzedaży paliwa gazowego i zapewnieniu świadczenia usługi dystrybucji paliwa gazowego, do instalacji znajdujących się w obiektach jednostek organizacyjnych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w postępowaniu podzielonym na pięć niezależnych części, zgodnie z poniższym: Część A: kompleksowa dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E), w planowanej ilości zużycia 35 719 320 kWh (35 719,32 MWh) za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do OSD – Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Część B: kompleksowa dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego zaazotowanego (podgrupy Lw), w planowanej ilości zużycia 2 272 360 kWh (2 272,36 MWh) za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do OSD – Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Część C: kompleksowa dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego zaazotowanego (podgrupy Ls), w planowanej ilości zużycia 225 820 kWh (225,82 MWh) za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do OSD – Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Część D: kompleksowa dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E), w planowanej ilości zużycia 208 680 kWh (208,68 MWh) za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do OSD – SIME Polska Sp. z o.o. Część E: kompleksowa dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E), w planowanej ilości zużycia 1 135 260 kWh (1 135,26 MWh) za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do OSD – G.EN. Operator Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), został zawarty w Załączniku nr 11 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 505328-2025
Interne Kennung: 993200.271.101.2025-DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas, 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A - Kompleksowa dostawa paliwa gazowego na potrzeby eksploatacji budynków i lokali użytkowych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na lata 2026-2027.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E), w planowanej ilości zużycia 35 719 320 kWh (35 719,32 MWh) za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do OSD – Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), został zawarty w Załączniku nr 11 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Termin wykonania zamówienia od dnia zawarcia Umowy, jednakże nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2027 r. lub do wyczerpania środków finansowych przewidzianych na realizację Umowy.
Interne Kennung: Część A
Los: LOT-0002
Titel: Część B - Kompleksowa dostawa paliwa gazowego na potrzeby eksploatacji budynków i lokali użytkowych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na lata 2026-2027.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego zaazotowanego (podgrupy Lw), w planowanej ilości zużycia 2 272 360 kWh (2 272,36 MWh) za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do OSD – Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), został zawarty w Załączniku nr 11 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Termin wykonania zamówienia od dnia zawarcia Umowy, jednakże nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2027 r. lub do wyczerpania środków finansowych przewidzianych na realizację Umowy.
Interne Kennung: Część B
Los: LOT-0003
Titel: Część C - Kompleksowa dostawa paliwa gazowego na potrzeby eksploatacji budynków i lokali użytkowych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na lata 2026-2027.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego zaazotowanego (podgrupy Ls), w planowanej ilości zużycia 225 820 kWh (225,82 MWh) za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do OSD – Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), został zawarty w Załączniku nr 11 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Termin wykonania zamówienia od dnia zawarcia Umowy, jednakże nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2027 r. lub do wyczerpania środków finansowych przewidzianych na realizację Umowy.
Interne Kennung: Część C
Los: LOT-0004
Titel: Część D - Kompleksowa dostawa paliwa gazowego na potrzeby eksploatacji budynków i lokali użytkowych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na lata 2026-2027.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E), w planowanej ilości zużycia 208 680 kWh (208,68 MWh) za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do OSD – SIME Polska Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), został zawarty w Załączniku nr 11 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Termin wykonania zamówienia od dnia zawarcia Umowy, jednakże nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2027 r. lub do wyczerpania środków finansowych przewidzianych na realizację Umowy.
Interne Kennung: Część D
Los: LOT-0005
Titel: Część E - Kompleksowa dostawa paliwa gazowego na potrzeby eksploatacji budynków i lokali użytkowych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na lata 2026-2027.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E), w planowanej ilości zużycia 1 135 260 kWh (1 135,26 MWh) za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do OSD – G.EN. Operator Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), został zawarty w Załączniku nr 11 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Termin wykonania zamówienia od dnia zawarcia Umowy, jednakże nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2027 r. lub do wyczerpania środków finansowych przewidzianych na realizację Umowy.
Interne Kennung: Część E