2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst speeltoestellen en valondergronden
Beschreibung: Wij willen met vier leveranciers van speeltoestellen een overeenkomst afsluiten voor het realiseren van veilige speelplekken in de vier gemeentes. Er zijn ongeveer 345 speel- en/of sportplekken met ongeveer 1420 speeltoestellen verspreid over de gemeentes Bergen (NH), Uitgeest, Castricum en Heiloo. 500.000,-
Interne Kennung: Z25 230831
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Speeltoestellen en valondergronden
Beschreibung: Het doel van de Aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met vier leveranciers op het gebied van het leveren en plaatsen van speeltoestellen en valondergronden. Op basis van onze raming gaan we uit van maximaal EUR 500.000,-- per jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel van de Aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met vier leveranciers op het gebied van het leveren en plaatsen van speeltoestellen en valondergronden.