733803-2025 - Ergebnis
Polen – Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen – Świadczenie usługi sprzedaży biletów WKD za pośrednictwem stacjonarnych automatów biletowych wraz z obsługą serwisową
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi sprzedaży biletów WKD za pośrednictwem stacjonarnych automatów biletowych wraz z obsługą serwisową
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pośredniczenia przez Wykonawcę w sprzedaży biletów na przejazd pociągami uruchamianymi przez Zamawiającego za pomocą 30 sztuk stacjonarnych automatów biletowych, będących własnością Wykonawcy, które zainstalowane są już na stacjach i przystankach WKD wraz z ich pełną obsługą serwisową, do czasu wyłonienia nowego Operatora w drodze przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego i rozpoczęcia przez niego procesu instalacji nowych automatów biletowych, jednak nie dłużej niż przez okres 8 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001