733823-2023 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – USŁUGA UBEZPIECZENIA PRZEDSIĘBIORSTWA GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W TURKU WRAZ Z MIENIEM ODDANYM W ADMINISTROWANIE W ZAKRESIE UBEZPIECZENIA MIENIA I ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA PRZEDSIĘBIORSTWA GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W TURKU WRAZ Z MIENIEM ODDANYM W ADMINISTROWANIE W ZAKRESIE UBEZPIECZENIA MIENIA I ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa ubezpieczenia Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. z siedzibą w Turku wraz z mieniem oddanym w administrowanie, w zakresie: ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej
Interne Kennung: DGK-GRAIZ/SG-74/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Warunki udziału w postępowaniu określone zostały w SWZ - Rozdział VI 2. Wymagane oświadczenia lub dokumenty, w tym wykaz oświadczeń lub dokumentów potwierdzających spełnienie warunków udziału w postępowaniu i wykazanie podstaw braku wykluczenia określa rozdział VIII SWZ. 3. Sposób przygotowania ofert został określony w rozdziale XIII SWZ. 4. Kryteria i sposób oceny oferty określone zostały w rozdziale XVIII SWZ. 5. Zamawiający określa poufny charakter informacji zawartej w części: Załącznik nr 1 – Charakterystyka Zamawiającego (poufny) Załącznik nr 2 – Opis Przedmiotu Zamówienia, dalej OPZ (poufny) Załącznik nr 9 – Wykaz sprzętu elektronicznego (poufny) Załącznik nr 10 – Wykaz budynków PGKiM Turek (budynki własne) (poufny) Załącznik nr 11 – Wykaz budynków Gminy Miejskiej Turek objętych ubezpieczeniem (poufny) Załącznik nr 12 – Wykaz budynków zarządzanych Wspólnot (poufny) Załącznik nr 13 – Szczegółowy wykaz szkód (poufny) Sposób dostępu do informacji poufnych zgodnie z art. 133 ust. 3 w zw. z art. 18 ust. 4 ustawy PZP określa Zamawiający. Wykonawca posiadający zezwolenie na wykonywanie działalności ubezpieczeniowej, informacje o charakterze poufnym może uzyskać poprzez zawnioskowanie o ich przesłanie w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej https://platformazakupowa.pl/pn/merydian w zakładce niniejszego postępowania. We wniosku o przesłanie Części poufnej SWZ należy podać dane dotyczące Wnioskodawcy i Wykonawcy, którego reprezentuje powołując się na numer przedmiotowego postępowania. Wymagania związane z ochroną poufnego charakteru informacji. Wszelkie informacje zawarte w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia przeznaczone są wyłącznie do przygotowania oferty i w żadnym wypadku nie powinny być wykorzystane w innym celu, ani udostępniane osobom trzecim nie uczestniczącym w postępowaniu, chyba że jest to konieczne i niezbędne do udziału w postępowaniu i przygotowania oferty. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania poufności co do treści wszelkich dokumentów i informacji uzyskanych w związku z prowadzeniem niniejszego postępowania, zgodnie z zasadą określoną w art. 35 i nast. ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 656 ze zm.).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: usługa ubezpieczenia PGKiM Sp. z o.o. z siedzibą w Turku wraz z mieniem oddanym w administrowanie w zakresie ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen