733850-2023 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku z podziałem na pakiety
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku z podziałem na pakiety
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku z podziałem na pakiety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Załączniku nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia i zawiera podstawowe i minimalne wymagania funkcjonalne i techniczne w zakresie elementów i rozwiązań przeznaczonych do realizacji zamówienia. Wykonawca może zaoferować sprzęt i rozwiązania dowolnego producenta, które spełniają wymagania określone w niniejszym dokumencie. Zadeklarowane przez Wykonawcę w ofercie jako przedmiot zamówienia wyroby medyczne powinny posiadać, na dzień realizacji dostawy oraz przewidziany umową z Zamawiającym okres jego użytkowania/ważności, aktualne dopuszczenia do obrotu i eksploatacji/stosowania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, zgodnie z polskim prawem oraz prawem Unii Europejskiej, a także spełniać inne wymagania (normy, parametry), określone przez Zamawiającego w załączniku nr 1 do SWZ. Przez wyroby medyczne, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć wyroby medyczne w rozumieniu ustawy z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych. Zaoferowane wyroby medyczne muszą być dopuszczone do obrotu i używania na zasadach określonych w ustawie o wyrobach medycznych.
Interne Kennung: ZaP-126/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Sprzęt medyczny jednorazowego użytku.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33