733900-2025 - Wettbewerb
Polen – Verwaltung von Müllhalden – Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu gminy Wąpielsk w roku 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu gminy Wąpielsk w roku 2026
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi na terenie Gminy Wąpielsk, polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów stałych zmieszanych oraz selektywnie zebranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości niezamieszkałych na których powstają odpady komunalne, nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjnowypoczynkowe. 2. Wykonawca zobowiązany będzie do odbioru i zagospodarowania odpadów zgromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych mieszczącym się w miejscowości Wąpielsk 46. 3. Wykonawca ma obowiązek przetwarzaniu odpadów w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiedniego poziomu recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2024 r. poz. 399 ze zm.). 4. Wykonawca ma obowiązek postępowania z odpadami zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami. 5. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych odbieranych przez Wykonawcę w okresie objętym zamówieniem to 805 Mg w tym szacuje się, że ok. 470 Mg mogą stanowić odpady zmieszane, 280 Mg odpady zbierane w sposób selektywny, bioodpady – 10 Mg, Odpady zebrane w PSZOK – odpady wielkogabarytowe ok. 35 Mg, zużyte opony 2 Mg, ZSEiE ok 1 Mg, popiół 1 Mg, odpady budowlanorozbiórkowe ok. 5,0 Mg, tekstylia 1 Mg. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dalej jako OPZ, zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungRI.271.13.2025.PŁ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi na terenie Gminy Wąpielsk, polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów stałych zmieszanych oraz selektywnie zebranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości niezamieszkałych na których powstają odpady komunalne, nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjnowypoczynkowe. 2. Wykonawca zobowiązany będzie do odbioru i zagospodarowania odpadów zgromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych mieszczącym się w miejscowości Wąpielsk 46. 3. Wykonawca ma obowiązek przetwarzaniu odpadów w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiedniego poziomu recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2024 r. poz. 399 ze zm.). 4. Wykonawca ma obowiązek postępowania z odpadami zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami. 5. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych odbieranych przez Wykonawcę w okresie objętym zamówieniem to 805 Mg w tym szacuje się, że ok. 470 Mg mogą stanowić odpady zmieszane, 280 Mg odpady zbierane w sposób selektywny, bioodpady – 10 Mg, Odpady zebrane w PSZOK – odpady wielkogabarytowe ok. 35 Mg, zużyte opony 2 Mg, ZSEiE ok 1 Mg, popiół 1 Mg, odpady budowlano-rozbiórkowe ok. 5,0 Mg, tekstylia 1 Mg. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dalej jako OPZ, zawiera załącznik nr 1 do SWZ.