2. Verfahren
Verfahren
Titel: PORADENSKÉ SLUŽBY
Beschreibung: 1.1 Předmětem tohoto zadávacího řízení je sjednání Rámcové dohody. 1.2 Předmětem veřejných zakázek zadávaných na základě Rámcové dohody je poskytování poradenských služeb pro Zadavatele, a to v oblasti: (a) přípravy technických částí zadávací dokumentace včetně zpracování a odůvodnění návrhu technické kvalifikace (návrh odborných kritérií/požadavků na dodavatele) a dalších technických podmínek účasti dodavatele v zadávacím řízení na IT systémy; (b) poskytování odborných poradenských služeb v rámci zadávacích řízení, zejména v souvislosti s vyjasňováním technické části zadávacích podmínek, s posouzením technické kvalifikace dodavatelů, s posouzením a hodnocením nabídek dodavatelů v technických oblastech a s posouzením splnění všech dalších technických podmínek účasti či uzavření smlouvy v zadávacím řízení; (c) projektové řízení přípravy zadávací dokumentace jako celku, včetně řízení a kontroly harmonogramu přípravy zadávací dokumentace; (d) projektové řízení v průběhu analýzy, návrhu, implementaci, testování, nasazení a go live; (e) projektové řízení realizace projektů na dodávku IT systémů, včetně řízení a kontroly harmonogramu realizace; (f) podpora procesu migrace dat zejména z dočasného EDC do IS EDC; (g) zajištění podpory pro a při testování; (h) podpora nasazení do ostrého provozu; (i) podpora při implementaci další generace systému; (j) příprava business zadání, včetně analýzy legislativně stanovených povinností EDC zákonem 458/200 Sb. v platném znění a sběru požadavků od stávajících uživatelů systému, včetně definice přínosů, jednotlivých use-cases a procesního nastavení. Součástí je též kontrola souladu dodaného řešení pro go live s platnou legislativou a Řádem EDC, včetně návrhů na řešení odstranění případných zjištěných nesouladů; (k) výše uvedené činnosti mohou být využity i pro další navazující systémy a činnosti v rámci EDC. Tedy poradenství a podpora v oblasti přípravy, implementace a provozu IT systémů jako jsou návrh business specifikací, technických specifikací, cílových konceptů, příprava zadávacích dokumentací a vyhodnocování nabídek, řízení implementačních projektů, testování, akceptace, nasazování, postprodukční podpory provozu a provoz IT systémů apod. (dále jen „Poradenské služby“). Přesné vymezení Předmětu veřejných zakázek zadávaných na základě Rámcové dohody a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v části 3. Zadávací dokumentace. 1.3 Rámcová dohoda bude uzavřena s maximálně čtyřmi (4) Účastníky. 1.4 Veřejné zakázky budou zadávány na základě čl. III Rámcové dohody, a to bez obnovení soutěže i s obnovením soutěže dle § 132 odst. 3 ZZVZ. 1.5 Zadavatel bude na základě Rámcové dohody, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby. Zadavatel není povinen plnění z Rámcové dohody čerpat.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1