2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky požární techniky v ČEPRO, a.s., 2025 – 2026
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy s jedním účastníkem na dodávku pěti cisternových automobilových stříkaček CAS a jednoho pěnového hasicího automobilu PHA, včetně zajištění a poskytování servisních služeb tak, jak vyplývá ze ZD a jejích příloh, zejména č. 3 – Technický popis vozidel, č. 4 ZD – Požární příslušenství vozidel a č. 5 ZD - Nadstandardní výbava vozidel. Jedná se o dodávku celkem šesti požárních vozidel v v rozsahu podvozek, včetně nástavby a jejího vybavení. Vozidla budou homologovaná pro provoz v EU a schválená pro provoz v České republice.
Interne Kennung: 084/24/OCN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001