733962-2023 - Wettbewerb
Belgien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Raamovereenkomst voor onderhoudsbeheer in natuurterreinen Antwerpen Linkerscheldeoever
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoudsbeheer in natuurterreinen Antwerpen Linkerscheldeoever
Beschreibung: Raamovereenkomst voor uitvoeren van onderhoudsbeheer in natuurgebieden op Linkerscheldeoever voor het Agentschap voor Natuur en Bos. (zie kaart in bijlage)De opgegeven hoeveelheden vormen de inschatting van de nodige hoeveelheden voor 12 maanden. De inschrijver heeft echter geen enkele garantie dat deze hoeveelheden zullen worden besteld. Deze overeenkomst verleent geen exclusiviteit aan de opdrachtnemer.De opdracht betreft het uitvoeren van allerlei onderhoudswerken van geringe omvang en diverse aard.Zij bestaat uit het ter beschikking stellen van arbeidskrachten met of zonder machines in diverse graden voor werken in regie.De opdrachten bestaan in hoofdzaak uit:•Het vrijmaaien van predatorwerende rasters met bosmaaier met aangepaste draad •Het verwijderen van ongewenste zaailingen uit rietvegetaties (o.a. wilg, berk, balsempopulier)•Het aanplanten van riet •Het (ver)plaatsen en verwijderen van rietbeschermingDaarnaast kunnen de onderstaande werkzaamheden voorkomen, deze lijst is niet gelimiteerd:•Het ruimen van zwerfvuil en verwijderen en verzamen van boomspiralen•Het maaien van grazige vegetaties (gras, rietland, …) met bosmaaier of éénassige trekker•Het maaien tussen bosgoed en heesters met bosmaaier of eenassige trekker•Het maaien van distelhaarden en andere exoten•Ruimen van visstekken•De bestrijding van aquatische exoten (o.a. Waternavel)•De bestrijding van terrestrische exoten (o.a. Amerikaanse vogelkers)•Het rooien van ongewenste heesters•Het vellen en verzagen van kleine hoogstammen (D-max 40 cm)•Algemeen hakhoutbeheer en het afzetten op stoven (D-max 40 cm)•Het knotten van bomen•Het ter plaatse hakselen van tak-afval•Het reinigen van kleine constructies, parkmeubilair, speeltoestellen etc.•Het afbreken van afsluitingen en constructies•Het uitvoeren van kleine onderhouds- en herstellingswerken met klein gereedschap•Het aanplanten van bosgoedDe te verwerken materialen (plantgoed, meubilair, houtwerk, draadafsluiting, producten, …) worden door het bestuur aangeleverd.Het opdrachtgevend bestuur kan, naast de hierboven omschreven taken, eveneens bijkomende eenvoudige werken opdragen die geen specifieke omschrijving behoeven. Zij worden door de met toezicht belaste ambtenaar beschreven.
Interne Kennung: 11/9/2023 4:23 PM 3PID1664 ANB-NISIP-SP-2023-059
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst voor onderhoudsbeheer in natuurterreinen Antwerpen Linkerscheldeoever
Interne Kennung: ANB-NISIP-SP-2023-059