734-2026 - Ergebnis
Polen – Ausbildung im medizinischen Bereich – Organizacja zajęć praktycznych dla studentów Wydziału Rehabilitacji na kierunku fizjoterapia z zakresu rehabilitacji w dysfunkcjach układu ruchu w latach akademickich: 2025/2026 oraz 2026/2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganizacja zajęć praktycznych dla studentów Wydziału Rehabilitacji na kierunku fizjoterapia z zakresu rehabilitacji w dysfunkcjach układu ruchu w latach akademickich: 2025/2026 oraz 2026/2027
BeschreibungOrganizacja zajęć praktycznych dla studentów Wydziału Rehabilitacji na kierunku fizjoterapia z zakresu rehabilitacji w dysfunkcjach układu ruchu w latach akademickich: 2025/2026 oraz 2026/2027
Vorherige Bekanntmachung450902-2025
Interne KennungDZPZ.271.30.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001