2. Verfahren
Verfahren
Titel: OGŁOSZENIE O ZAMIARZE PRZEPROWADZENIA POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO
Beschreibung: Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej, na których będą wykonane przewozy: Sieć miejskiej komunikacji publicznej w Mrągowie na terenie Gminy Miasta Mrągowo i Gminy Mrągowo na podstawie porozumienia międzygminnego
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)