2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 300 komputerów typu AIl in One i 4 laptopów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 300 komputerów typu AIl in One oraz 4 laptopów do siedziby Zamawiającego. Zamówienie jest realizowane w ramach przedsięwzięcia: ”Transformacja cyfrowa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia oraz zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa przetwarzania danych w systemach teleinformatycznych” współfinasowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, w ramach Komponentu D, Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie cyfrowej transformacji zdrowia poprzez dalszy rozwój technologii cyfrowych służby zdrowia”, nabór o numerze KPOD.07.03-IP.10-001/25. Nazwa zadania we wniosku o dofinansowanie: „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy” pkt. 12.Stacji roboczych 300 szt. i pkt. 13.Laptopów 4 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: WSZ.DAT.SZP.261.1.25/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp oraz Na podstawie art.7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2022 r. poz. 835), Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/576 oraz, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tj. DzU z 2024r. poz. 507 ze zm.), tj. wykonawcę wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ww. ustawy. Zamawiający nie przewiduje wykluczenia wykonawcy z postępowania o udzielenie zamówienia w przypadkach określonych w art. 109 ust. 1 ustawy Pzp. Wykonawca może zostać wykluczony przez zamawiającego na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia. Wykonawca nie podlega wykluczeniu w okolicznościach określonych w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, jeżeli udowodni Zamawiającemu, że spełnił łącznie przesłanki wskazane w art. 110 ust. 2 ustawy Pzp. Zamawiający oceni, czy podjęte przez wykonawcę czynności, o których mowa w art. 110 ust. 2 ustawy Pzp, są wystarczające do wykazania jego rzetelności, uwzględniając wagę i szczególne okoliczności czynu Wykonawcy. Jeżeli podjęte przez Wykonawcę czynności nie są wystarczające do wykazania jego rzetelności, Zamawiający wyklucza Wykonawcę.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 300 komputerów typu AIl in One
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 300 komputerów typu AIl in One do siedziby Zamawiającego. Zamówienie jest realizowane w ramach przedsięwzięcia: ”Transformacja cyfrowa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia oraz zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa przetwarzania danych w systemach teleinformatycznych” współfinasowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, w ramach Komponentu D, Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie cyfrowej transformacji zdrowia poprzez dalszy rozwój technologii cyfrowych służby zdrowia”, nabór o numerze KPOD.07.03-IP.10-001/25. Nazwa zadania we wniosku o dofinansowanie: „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy” pkt. 12.Stacji roboczych 300 szt. i pkt. 13.Laptopów 4 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: WSZ.DAT.SZP.261.1.25/2025 pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 4 laptopów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 laptopów do siedziby Zamawiającego. Zamówienie jest realizowane w ramach przedsięwzięcia: ”Transformacja cyfrowa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia oraz zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa przetwarzania danych w systemach teleinformatycznych” współfinasowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, w ramach Komponentu D, Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie cyfrowej transformacji zdrowia poprzez dalszy rozwój technologii cyfrowych służby zdrowia”, nabór o numerze KPOD.07.03-IP.10-001/25. Nazwa zadania we wniosku o dofinansowanie: „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy” pkt. 12.Stacji roboczych 300 szt. i pkt. 13.Laptopów 4 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: WSZ.DAT.SZP.261.1.25/2025 pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer