734021-2023 - Ergebnis
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie i obsługa kredytu bankowego w kwocie 2 084 000,00 zł (słownie: dwa miliony osiemdziesiąt cztery tysiące zł 00/100).
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu bankowego w kwocie 2 084 000,00 zł (słownie: dwa miliony osiemdziesiąt cztery tysiące zł 00/100).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kredyt bankowy długoterminowy złotówkowy w wysokości 2 084 000,00 zł, udzielony w okresie od dnia zawarcia umowy kredytowej do dnia 30.09.2031 r., którego oprocentowanie oparte jest o WIBOR 3M, przeznaczony na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w kwocie 18 061 413,61 zł. 2. W ramach realizacji zamówienia Zamawiający nie przewiduje ponoszenia prowizji i opłat bankowych w zakresie: 1) prowizji przygotowawczej – zerowa. 2) prowizji od niewykorzystanej kwoty kredytu – zerowa, 3) prowizji za gotowość w okresie do dnia 31.12.2023 r. – zerowa, 4) inne opłaty czy prowizje nie będą miały miejsca. 3. Spłata kapitału kredytu nastąpi jednorazowo – w terminie do 30.09.2031 r. Okres karencji w spłacie kredytu do 29.09.2031 r. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany okresów spłaty kredytu w okresie trwania umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne Kennung: WZ.272.11.2023.WJ1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001