2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectendiensten
Beschreibung: De opdracht betreft architectendiensten. Opdrachtnemer voert de opdracht de precieze beschrijving die wordt verstrekt in de gunningsfase van de aanbesteding. Het doel van de opdracht is het contracteren van een architect die een passend ontwerp maakt voor de aanpassingen van het Heerbeeck College. De bouwsom van de opdracht is ongeveer € 26.000.000 inclusief btw. Daarvan kan de omvang van de opdracht voor de architect worden afgeleid.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1