73412-2025 - Ergebnis
Polen – Sonderausbildung – Świadczenie usług związanych z organizacją i prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w ramach rządowego programu „Za Życiem” - XII części.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług związanych z organizacją i prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w ramach rządowego programu „Za Życiem” - XII części.
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje świadczenie usług związanych z organizacją i prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w ramach rządowego programu „Za Życiem” w celu zapewnienia realizacji zadań wiodącego ośrodka koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczego w roku 2025 na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie współfinansowanego z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem"
Vorherige Bekanntmachung666954-2024
Interne KennungOAII.261.7.18.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80340000 Sonderausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85142100 Physiotherapiedienste, 85312500 Rehabilitation
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść I - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Fizjoterapeutę/Rehabilitanta w maksymalnym wymiarze 1300 godzin
BeschreibungŚwiadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Fizjoterapeutę/Rehabilitanta w maksymalnym wymiarze 1300 godzin
Haupteinstufung (cpv): 85142100 Physiotherapiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312500 Rehabilitation
LosLOT-0002
Titelczęść II - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Fizjoterapeutę/Rehabilitanta w maksymalnym wymiarze 800 godzin
BeschreibungŚwiadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Fizjoterapeutę/Rehabilitanta w maksymalnym wymiarze 800 godzin
LosLOT-0003
Titelczęść III - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Fizjoterapeutę/Rehabilitanta w maksymalnym wymiarze 900 godzin
BeschreibungŚwiadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Fizjoterapeutę/Rehabilitanta w maksymalnym wymiarze 900 godzin
LosLOT-0004
Titelczęść IV - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez pedagoga specjalnego - Tyflopedagoga w maksymalnym wymiarze 700 godzin
BeschreibungŚwiadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez pedagoga specjalnego - Tyflopedagoga w maksymalnym wymiarze 700 godzin
LosLOT-0005
Titelczęść V - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez pedagoga specjalnego - Tyflopedagoga w maksymalnym wymiarze 570 godzin
BeschreibungŚwiadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez pedagoga specjalnego - Tyflopedagoga w maksymalnym wymiarze 570 godzin
LosLOT-0006
Titelczęść VI - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez pedagoga specjalnego - Tyflopedagoga w maksymalnym wymiarze 400 godzin
BeschreibungŚwiadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez pedagoga specjalnego - Tyflopedagoga w maksymalnym wymiarze 400 godzin
LosLOT-0007
Titelczęść VII - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Instruktora Widzenia w maksymalnym wymiarze 600 godzin
BeschreibungŚwiadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Instruktora Widzenia w maksymalnym wymiarze 600 godzin
LosLOT-0008
Titelczęść VIII - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Instruktora Widzenia w maksymalnym wymiarze 400 godzin
BeschreibungŚwiadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Instruktora Widzenia w maksymalnym wymiarze 400 godzin
LosLOT-0009
Titelczęść IX - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez pedagoga specjalnego -Oligofrenopedagoga w maksymalnym wymiarze 450 godzin
BeschreibungŚwiadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez pedagoga specjalnego -Oligofrenopedagoga w maksymalnym wymiarze 450 godzin
LosLOT-0010
Titelczęść X - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez pedagoga specjalnego -Oligofrenopedagoga w maksymalnym wymiarze 350 godzin
BeschreibungŚwiadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez pedagoga specjalnego -Oligofrenopedagoga w maksymalnym wymiarze 350 godzin
LosLOT-0011
Titelczęść XI - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez pedagoga specjalnego -Oligofrenopedagoga w maksymalnym wymiarze 300 godzin
BeschreibungŚwiadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez pedagoga specjalnego -Oligofrenopedagoga w maksymalnym wymiarze 300 godzin
LosLOT-0012
Titelczęść XII - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez pedagoga specjalnego -Oligofrenopedagoga w maksymalnym wymiarze 400 godzin
BeschreibungŚwiadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez pedagoga specjalnego -Oligofrenopedagoga w maksymalnym wymiarze 400 godzin