2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie Gminy Lesko w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) odbieranie bezpośrednio z nieruchomości i transport do MPGK Krosno, Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie, ul. Białobrzeska 108 niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów selektywnie zebranych z wyłączeniem popiołu paleniskowego wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Lesko; b) odbieranie, bezpośrednio z nieruchomości, transport i zagospodarowanie popiołu paleniskowego wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Lesko; Przez nieruchomość zamieszkałą należy rozumieć zabudowę zagrodową, jednorodzinną oraz wielorodzinną. Dane charakteryzujące Zamawiającego Gmina Lesko jest gminą miejsko – wiejską o powierzchni 112 km2, składającą się z miasta: Lesko i 14 sołectw (Bachlawa, Bezmiechowa Dolna, Bezmiechowa Górna, Dziurdziów, Glinne, Hoczew, Huzele, Jankowce, Łączki, Łukawica, Manasterzec, Postołów, Średnia Wieś, Weremień). Gmina Lesko liczy ok. 10 656 mieszkańców stałych zameldowanych, w tym miasto Lesko liczy około 4967 mieszkańców (na dzień 30 września 2025 r.). Liczba gospodarstw objętych odbiorem odpadów wynosi: 2 937 Liczba mieszkańców objętych odbiorem odpadów wynosi: 8 268 Uwaga: Ilości nieruchomości są orientacyjne. Ich ilość w ciągu okresu realizacji zamówienia może wzrosnąć lub zmaleć i jest zależna od złożonych deklaracji przez właścicieli nieruchomości. Ilości odpadów przewidzianych do odbierania są szacunkowe. Wykonawca jest zobowiązany, aby odebrać wszystkie odpady komunalne wskazane w specyfikacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: PIK.271.1.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wykonawca prowadzi postępowanie w formie elektronicznej i dopuszcza składanie ofert wyłącznie w formie elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1 Przedmiotem zamówienia jest: a) odbieranie bezpośrednio z nieruchomości i transport do MPGK Krosno, Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie, ul. Białobrzeska 108 niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów selektywnie zebranych z wyłączeniem popiołu paleniskowego wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Lesko; b) odbieranie, bezpośrednio z nieruchomości, transport i zagospodarowanie popiołu paleniskowego wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Lesko; Przez nieruchomość zamieszkałą należy rozumieć zabudowę zagrodową, jednorodzinną oraz wielorodzinną. Dane charakteryzujące Zamawiającego Gmina Lesko jest gminą miejsko – wiejską o powierzchni 112 km2, składającą się z miasta: Lesko i 14 sołectw (Bachlawa, Bezmiechowa Dolna, Bezmiechowa Górna, Dziurdziów, Glinne, Hoczew, Huzele, Jankowce, Łączki, Łukawica, Manasterzec, Postołów, Średnia Wieś, Weremień). Gmina Lesko liczy ok. 10 656 mieszkańców stałych zameldowanych, w tym miasto Lesko liczy około 4967 mieszkańców (na dzień 30 września 2025 r.). Liczba gospodarstw objętych odbiorem odpadów wynosi: 2 937 Liczba mieszkańców objętych odbiorem odpadów wynosi: 8 268 Uwaga: Ilości nieruchomości są orientacyjne. Ich ilość w ciągu okresu realizacji zamówienia może wzrosnąć lub zmaleć i jest zależna od złożonych deklaracji przez właścicieli nieruchomości. Ilości odpadów przewidzianych do odbierania są szacunkowe. Wykonawca jest zobowiązany, aby odebrać wszystkie odpady komunalne wskazane w specyfikacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.