2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA WYNAJMU I OBSŁUG SERWISOWYCH KABIN SANITARNYCH, UMYWALEK, KONTENERÓW KUCHENNYCH I KONTENERÓW PRYSZNICOWO-UMYWALKOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: USŁUGA WYNAJMU I OBSŁUG SERWISOWYCH KABIN SANITARNYCH, UMYWALEK, KONTENERÓW KUCHENNYCH I KONTENERÓW PRYSZNICOWO-UMYWALKOWYCH. Zamówienie nie jest podzielone na części. Zamawiający przewiduje prawo opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: U/61/12WOG/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70310000 Vermietung oder Verkauf von Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z rozdziałem IV i V SWZ oraz załącznikami stanowiącymi integralna całość