734230-2025 - Wettbewerb
Polen – Molkereierzeugnisse – Sukcesywne dostawy mleka i przetworów mleczarskich
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy mleka i przetworów mleczarskich
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie na rzecz Zamawiającego SUKCESYWNYCH DOSTAW MLEKA I PRZETWORÓW MLECZARSKICH zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ ( opis przedmiotu zamówienia ) oraz z załącznikiem nr 2 do SWZ ( zestawienie cenowe ).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSUKCESYWNE DOSTAWY MLEKA I PRZETWORÓW MLECZARSKICH
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego odpowiednio w art. 441 Ustawy z dn. 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (dz. U. z 2024 r. poz. 1320 tj. zwaną dalej „ustawą PZP”). Wykonanie prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu do 100% ilości zamówienia podstawowego, w sytuacji wyczerpania kwoty, przeznaczonej na wykonanie zamówienia podstawowego, o której mowa w § 6 ust. 1 Umowy. 2. Prawo opcji, o którym mowa w ust. 1. wykonywane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 3. Zamawiający zastrzega sobie, iż część zamówienia, określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Wykonanie opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak wykonania zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 4. Wykonanie prawa opcji nie będzie wymagać wykonania aneksu do Umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy pisemną informację o uruchomieniu prawa opcji oraz pisemne zamówienie.