2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usług serwisowych dla posiadanego przez Zamawiającego sprzętu i oprogramowania ECI
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup usług serwisowych dla posiadanego przez Zamawiającego sprzętu i oprogramowania ECI. Usługi mają być świadczone w dniach roboczych – 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 lub 6.00 do 22.00 (w zależności od treści oferty wybranego Wykonawcy). 2.Listę sprzętu i oprogramowania Zamawiającego podlegającego usługom serwisowym zawiera załącznik nr 9 do SWZ 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 624472-2025
Interne Kennung: ARM/3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest zakup usług serwisowych dla posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania i sprzętu producenta ECI w reżimie 8x5xNBD, zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ „Wykaz sprzętu i oprogramowania ECI”. II. Serwis sprzętu i oprogramowania świadczony ma być w dni robocze (od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach wynikających ze złożonej przez Wykonawcę oferty (w oparciu o opcje wskazane poniżej w pkt III) przez okres 24 miesięcy od momentu aktywowania usługi przez Wykonawcę. Aktywacja usługi ma nastąpić w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy. III. Obsługa awarii i uszkodzeń tj. realizacja usług serwisowych będzie miała miejsce w dniach roboczych w godzinach: albo 8:00 – 16:00 albo 6:0022:00 zależnie od złożonej przez Wykonawcę oferty – ramy czasowe dobowego wymiaru świadczenia usług stanowią kryterium oceny ofert, zgodnie z zapisami SWZ. Wykonawca związany będzie wobec Zamawiającego takimi ramami czasowymi, jakie zaoferuje w złożonej przez siebie ofercie. IV. Zakres usług serwisowych: 1. Świadczenie usług serwisowych wskazanego sprzętu obejmujące również dostarczenie urządzenia zastępczego lub naprawę sprzętu uszkodzonego, w reżimie 8x5xNBD przy założeniu, że dostarczony sprzęt musi pochodzić́ z oficjalnego kanału dystrybucji zapewnienie części zamiennych oraz podjęcie prac naprawczych najpóźniej na następny dzień roboczy od zgłoszenia awarii/uszkodzenia (NBD). Lista lokalizacji w których znajdują się sprzęt objęty serwisem: Lp. ID węzła Typ Węzła Nazwa Węzła Województwo Powiat GPS 1 23/1195/WSA Szkieletowy typu A Domanice mazowieckie siedlecki 52.03738938723491, 22.17548565502493 2 10/1167/WSA Szkieletowy typu A Drążdżewo Nowe mazowieckie makowski 53.123607799427695, 21.095813605925635 3 30/1243/WSA Szkieletowy typu A Grygrów mazowieckie węgrowski 52.4978871568649, 21.90013624458603 4 5/1035/WSA Szkieletowy typu A Jakubowizna mazowieckie grójecki 51.906806260769564, 21.120142733564705 5 16/3003/WSA Szkieletowy typu A Józefów mazowieckie otwocki 52.12607910724875, 21.237201350485254 6 18/1151/WSA Szkieletowy typu A Kamienica mazowieckie płoński 52.470168743608276, 20.47218279171532 7 35/1273/WSA Szkieletowy typu A Kamionka mazowieckie żyrardowski 52.07087480119541, 20.28450862508571 8 5/1032/WSA Szkieletowy typu A Lewiczyn mazowieckie grójecki 51.79998257902327, 20.863681911052 9 33/1278/WSA Szkieletowy typu A Lipiny mazowieckie zwoleński 51.311449848808245, 21.7337665016874 10 4/1028/WSA Szkieletowy typu A Model mazowieckie gostyniński 52.29743379494906, 19.715390518511974 11 15/3002/WSA Szkieletowy typu A Ostrów Mazowiecka mazowieckie ostrowski 52.79655504880068, 21.892610789986534 12 17/1144/WSA Szkieletowy typu A Rogowo mazowieckie płocki 52.614511070462015, 20.09494511820882 13 12/1081/WSA Szkieletowy typu A Rzęgnowo mazowieckie mławski 53.104225098100216, 20.68783813275564 14 28/3004/WSA Szkieletowy typu A Warszawa mazowieckie Warszawa 52.25064921894221, 21.006416154850548 15 27/1229/WSA Szkieletowy typu A Zastronie mazowieckie szydłowiecki 51.31188727267994, 20.86464316698833 16 26/1222/WSA Szkieletowy typu A Zawady mazowieckie sokołowski 52.35893438611647, 22.37544700026908 17 14/1111/WSB Szkieletowy typu B Szafranki mazowieckie ostrołęcki 53.28599467839304, 21.537563329202214 2. Wsparcie zdalne inżyniera serwisu w zakresie diagnozowania i usuwania awarii. 3. Zapewnienie Zamawiającemu dostępu oraz wsparcia do aktualizacji systemów operacyjnych, firmware i innego oprogramowania dostępnego dla urządzeń będących przedmiotem usług serwisowych w tym aktualizacje systemu do najwyższej wersji. 4. Wykonanie kalibracji urządzeń DWDM. 5. W przypadku braku dostarczenia rozwiązania incydentu krytycznego eskalacja do TAC producenta nie później niż 4 godziny zegarowe od dokonanego przez Zamawiającego zgłoszenia incydentu. W zakresie terminu wskazanego w zdaniu poprzedzającym nie mają zastosowania ramy czasowe dobowego wymiaru świadczenia usług wskazane w ofercie Wykonawcy, o których mowa w pkt III, z wyjątkiem sytuacji, w których do zgłoszenia incydentu krytycznego przez Zamawiającego doszło poza obowiązującymi ramami czasowymi dobowego wymiaru świadczenia usług przez Wykonawcę. 6. Przez incydent krytyczny (awarię krytyczną), o którym mowa w pkt 5 powyżej, należy rozumieć wadę sprzętu lub oprogramowania objętego serwisem, która uniemożliwia realizację funkcjonalności o krytycznym znaczeniu dla Zamawiającego. Przykładem incydentu krytycznego jest całkowita utrata lub ciągła niestabilność funkcjonalności o krytycznym znaczeniu, której efektem jest brak działania sieci produkcyjnej Internet dla Mazowsza, lub któregokolwiek z obsługiwanych przez nią krytycznych systemów Zamawiającego. O charakterze incydentu (awarii) decyduje Zamawiający. 7. Kwota wynagrodzenia wykonawcy obejmować musi wszelkie koszty materiałów wykorzystywanych przez niego do realizacji usług, w tym koszty wymiany urządzeń i podzespołów, o których mowa w pkt 1 powyżej.