2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podkrovní vestavba budovy čp. 1 v Českém Brodě – část stavební práce a technologické vybaven
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je podkrovní vestavba historické budovy čp. 1 v Českém Brodě ve vlastnictví města Český Brod. Budova je dnes využívána především pro potřeby městské knihovny a informačního centra. Nové podkrovní prostory budou sloužit jako výstavní sál včetně zázemí, dočasná studovna a kanceláře zadavatele. Jedná se o nemovitou kulturní památku, která se současně nachází v městské památkové zóně Český Brod. Tuto skutečnost musí dodavatel přísně reflektovat. V rámci stavby bude provedena také oprava a zateplení střechy, obnova a doplnění původních drobných pultových vikýřů, osazení střešních oken, vybudování nových podlah a rozčlenění prostoru příčkami. V rámci stavebních úprav dojde současně k dodávce a instalaci technologického vybavení prostoru. Dále dojde k doplnění druhého přívodu elektro pro rozvaděč technologického vybavení (RA).
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51112100 Installation von Elektrizitätsverteilungseinrichtungen, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 202400001