2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Groenmateriaal met minicompetitie
Beschreibung: Het doel van deze openbare aanbesteding is het sluiten van raamovereenkomsten met maximaal drie contractpartijen die in staat zijn om groenmaterieel te leveren, inclusief bijbehorend onderhoud en service. Op het moment dat sprake is van vervanging of uitbreiding van het groenmaterieel, worden de gecontracteerde opdrachtnemers via een minicompetitie uitgenodigd om een offerte uit te brengen voor het groenmaterieel. Zie offerteaanvraag
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie offerteaanvraag. Zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 1