2. Verfahren
Verfahren
Titel: VÝBĚR SPRÁVCE STAVBY – MODERNIZACE VOZOVNY SLATINA
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb správce stavby při revizi projektové dokumentace připravované zhotovitelem, realizaci díla (včetně podpory zadavatele při jeho kolaudaci) a podpora po předání díla po dobu trvání záruční doby díla „Modernizace vozovny Slatina“, přičemž tato realizace bude probíhat v areálu zadavatele za jeho provozu, a to dle projektových dokumentací tvořících přílohy zadávací dokumentace, za podmínek vyplývajících z návazných veřejnoprávních povolení a navazujících stupňů projektové dokumentace (dále jen „Dílo“), zahrnující činnosti poskytované v rámci definovaných etap. Vybraný dodavatel, se kterým bude uzavřena smlouva o poskytování služeb (dále jen „Smlouva“), bude jako správce stavby zadavateli poskytovat služby v souladu se smluvními podmínkami smlouvy o poskytování služeb mezi objednatelem a konzultantem, tzv. FIDIC WHITE BOOK vydané v českém překladu Českou asociací konzultačních inženýrů (CACE), vydání 2006.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356100 Technische Überwachung, 71356200 Technische Hilfe, 71315400 Gebäudeinspektion, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VÝBĚR SPRÁVCE STAVBY – MODERNIZACE VOZOVNY SLATINA
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Pro případ, že by činnost koncepčního dozoru nad projekčními pracemi zhotovitele by musela pokračovat i po skončení Etapy výkonu revize projektové dokumentace (tj. pokud by zhotovitel stavby nezpracoval projektovou dokumentaci v tříměsíční lhůtě), zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku spočívající v rozšíření rozsahu činnosti koncepčního dozoru, a to v maximálním rozsahu 100 hodin. Činnost koncepčního dozoru vykonanou nad rámec stanovených 3 měsíců bude dodavatel povinně zajišťovat prostřednictvím poddodavatele DKarchitekti, s.r.o. a ocenění bude provedeno hodinovou sazbou 1 500 Kč bez DPH za skutečně odpracované a zadavatelem schválené hodiny. Vyúčtování poskytnutých služeb proběhne obdobně jako v případě Etapy výkonu inženýringu předcházejícímu kolaudaci Díla a Etapy poradenských a kontrolních služeb v době trvání záruční doby Díla.