734417-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Nahrungsmittel – sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. tj. produkty sypkie – zamówienie 7.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelsukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. tj. produkty sypkie – zamówienie 7.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów spożywczych do Zamawiającego w asortymencie i ilościach określonych w dołączonym katalogu - załącznik nr 1
Interne Kennung18/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelUstroń - sypkie
Interne Kennung1/18/PN/2025