See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 13_Wykonanie usługi wycinki i przycinki drzewostanu znajdującego się wokół linii elektroenergetycznych nN na obszarze działania TAURON Dystrybucja S.A. – Oddział w Wałbrzychu, Opolu, Częstochowie, Będzinie i Tarnowie
Beschreibung: opis w SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 141218-2025
Interne Kennung: PZP/TD-CN/08932/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 13_Zadanie nr 1
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Wałbrzychu, Region Wałbrzych
Interne Kennung: 13_Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: 13_Zadanie nr 2
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Wałbrzychu, Region Dzierżoniów
Interne Kennung: 13_Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: 13_Zadanie nr 3
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Wałbrzychu, Region Kłodzko
Interne Kennung: 13_Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: 13_Zadanie nr 4
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Opolu, Region Sieci SN i nN Opole (JT Opole Prudnicka, JT Opole Domańskiego, JT Ozimek, JT Brzeg)
Interne Kennung: 13_Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: 13_Zadanie nr 5
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Opolu, Region Sieci SN i nN Opole (JT Namysłów, JT Kluczbork)
Interne Kennung: 13_Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: 13_Zadanie nr 6
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Opolu, Region Sieci SN i nN Strzelce Op.
Interne Kennung: 13_Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: 13_Zadanie nr 7
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Opolu, Region Sieci SN i nN Nysa
Interne Kennung: 13_Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: 13_Zadanie nr 8
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Częstochowie, Region Częstochowa Wschód - Obszar Myszków
Interne Kennung: 13_Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: 13_Zadanie nr 9
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Częstochowie, Region Częstochowa Zachód - Obszar Lubliniec
Interne Kennung: 13_Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: 13_Zadanie nr 10
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Częstochowie, Region Częstochowa Miasto
Interne Kennung: 13_Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: 13_Zadanie nr 11
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Częstochowie, Region Częstochowa Wschód -Obszar Teren
Interne Kennung: 13_Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: 13_Zadanie nr 12
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Częstochowie, Region Częstochowa Wschód - Obszar Koniecpol
Interne Kennung: 13_Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: 13_Zadanie nr 13
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Częstochowie, Region Częstochowa Zachód - Obszar Kłobuck
Interne Kennung: 13_Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: 13_Zadanie nr 14
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Częstochowie, Region Częstochowa Zachód - Obszar Olesno
Interne Kennung: 13_Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: 13_Zadanie nr 15
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Częstochowie, Region Częstochowa Zachód - Obszar Pajęczno
Interne Kennung: 13_Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: 13_Zadanie nr 16
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Będzinie, Region Jaworzno
Interne Kennung: 13_Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: 13_Zadanie nr 17
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Będzinie, Region Dąbrowa Górnicza
Interne Kennung: 13_Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: 13_Zadanie nr 18
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Będzinie, Region Trzebinia - Siersza
Interne Kennung: 13_Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: 13_Zadanie nr 19
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Tarnowie, Tarnów 1 (JT Tarnów)
Interne Kennung: 13_Zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: 13_Zadanie nr 20
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Tarnowie, Tarnów 2 (JT Ciężkowice, Zakliczyn)
Interne Kennung: 13_Zadanie 20
Los: LOT-0021
Titel: 13_Zadanie nr 21
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Tarnowie, Dębica
Interne Kennung: 13_Zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: 13_Zadanie nr 22
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Tarnowie, Bochnia
Interne Kennung: 13_Zadanie 22
Los: LOT-0023
Titel: 13_Zadanie nr 23
Beschreibung: Wycinka w liniach nN, Oddział w Tarnowie, Dąbrowa Tarnowska
Interne Kennung: 13_Zadanie 23