2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavební úpravy střešní konstrukce objektu č.p. 101 v obci Břehy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy střešní konstrukce objektu č.p. 101 v obci Břehy. Rekonstrukce střechy požární zbrojnice je nezbytná z důvodu následné instalace FV panelů. Statický posudek a výkaz výměr tvoří přílohu této zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45261910 Dachreparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1