2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRANÍ PRÁDLA ICSS ODLOCHOVICE
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou služby pronájmu prádla a servisu prádla, spočívajícího v praní a chemickém čištění prádla, včetně souvisejících služeb, kterými jsou svoz prádla ze svozových míst, třídění prádla, dezinfekce prádla, žehlení prádla a drobné opravy prádla, balení prádla pro expedici, expedice prádla a rozvoz prádla zpět do svozových míst objednatele, kterými jsou: a) Odlochovice Obec Jankov u č.p. 2 a č.p. 29, PSČ 257 03 – 2 svozová místa (jedna zastávka); b) Odlochovice Obec Jankov u č.p. 21, PSČ 257 03 – 1 svozové místo; c) Roudný Obec Zvěstov č.p. 2, PSČ 257 05 - 1 svozové místo; d) Roudný Obec Zvěstov č.p. 34, PSČ 257 05 – 1 svozové místo.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: D84/ZP/0001/25