734501-2025 - Wettbewerb
Polen – Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör – AZP.25.1.83.2025 Jednorazowe dostawy drobnych artykułów gospodarstwa domowego/wyposażenie dla Zakładów i Klinik UMB z podziałem na 2 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAZP.25.1.83.2025 Jednorazowe dostawy drobnych artykułów gospodarstwa domowego/wyposażenie dla Zakładów i Klinik UMB z podziałem na 2 części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia Jednorazowe dostawy drobnych artykułów gospodarstwa domowego/wyposażenie dla Zakładów i Klinik UMB z podziałem na 2 części: Część 1- drobne artykuły gospodarstwa domowego/wyposażenie Część 2 – kosze do segregacji śmieci- stacja 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: - Opis przedmiotu zamówienia - Formularz cenowy - Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 3 do SWZ, - Tabela oceny warunków gwarancji – Załącznik nr 4 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Titeldrobne artykuły gospodarstwa domowego/wyposażenie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia Jednorazowe dostawy drobnych artykułów gospodarstwa domowego/wyposażenie dla Zakładów i Klinik UMB z podziałem na 2 części: Część 1- drobne artykuły gospodarstwa domowego/wyposażenie 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: - Opis przedmiotu zamówienia - Formularz cenowy - Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 3 do SWZ, - Tabela oceny warunków gwarancji – Załącznik nr 4 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 39254120 Wanduhren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39712210 Haartrockner, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 39831700 Automatische Seifenspender, 39514400 Automatische Handtuchspender, 30195800 Hängeschienen oder Halter, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
Titelkosze do segregacji śmieci- stacja
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia Jednorazowe dostawy drobnych artykułów gospodarstwa domowego/wyposażenie dla Zakładów i Klinik UMB z podziałem na 2 części: Część 2 – kosze do segregacji śmieci- stacja 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: - Opis przedmiotu zamówienia - Formularz cenowy - Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 3 do SWZ, - Tabela oceny warunków gwarancji – Załącznik nr 4 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe