734560-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Echtzeit-Polymerase Kettenreaktion (PCR) – PřF/UPOL – qPCR termocycler a detekční systém
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPřF/UPOL – qPCR termocycler a detekční systém
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu přístroje pro real-time PCR (kvantitativní PCR) umožňující detekci i stopových množství nukleových kyselin v analyzovaném vzorku, genotypizaci, mutační analýzu, metylační analýzu či kvantifikaci genové exprese. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také instalace, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy a zajištění záručního servisu. Podrobná technická specifikace je uvedena viz čl. 2 odst. 2.2 zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38951000 Echtzeit-Polymerase Kettenreaktion (PCR)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPřF/UPOL – qPCR termocycler a detekční systém