See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w WSzS w Białej Podlaskiej
Beschreibung: udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w WSzS w Białej Podlaskiej
Interne Kennung: 503.104.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001