734573-2023 - Wettbewerb
Polen – Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen – SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ SĄDU REJONOWEGO GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ SĄDU REJONOWEGO GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU
Beschreibung: 1. SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ SĄDU REJONOWEGO GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU. 2. Przedmiot zamówienia polega na sprzątaniu siedziby Sądu Rejonowego Gdańsk – Północ w Gdańsku przy ulicy Piekarniczej 10 w budynkach A i B a także utrzymaniu czystości na terenach zewnętrznych Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ oraz III Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku mieszczącego się przy ul. Żabi Kruk 16, 80-822 Gdańsk (UNIMOR DEVELOPNENT S.A.). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Zakres prac – załącznik nr 8.1 do swz/załącznik nr 1 zadanie 1 do umowy oraz załącznik nr 8.1 do swz/załącznik nr 1 zadanie 2 do umowy. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego - wzór umowy stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ. 5. Miejsce usługi: siedziba Zamawiającego: ul. Piekarnicza 10 Gdańsk oraz ul. Żabi Kruk 16 Gdańsk. 6. Pozostałe zapisy dotyczące przedmiotu zamówienia są zawarte w SWZ i załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Gosp. 280- 1/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: ZADANIE 1 Sprzątanie siedziby Sądu Rejonowego Gdańsk – Północ w Gdańsku przy ulicy Piekarniczej 10 w budynkach A i B a także utrzymaniu czystości na terenach zewnętrznych Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Zakres prac – załącznik nr 8.1 do swz/załącznik nr 1 zadanie 1 do umowy. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego - wzór umowy stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ. Pozostałe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w SWZ i załącznikach do SWZ.
Los: LOT-0002
Beschreibung: ZADANIE 2 Sprzątanie III Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku mieszczącego się przy ul. Żabi Kruk 16, 80-822 Gdańsk (UNIMOR DEVELOPNENT S.A.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Zakres prac – załącznik nr 8.1 do swz/załącznik nr 1 zadanie 2 do umowy. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego - wzór umowy stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ. Pozostałe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w SWZ i załącznikach do SWZ.